Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van manapság ennyi páva...

Miért van manapság ennyi páva gyerek? Miért jó egyes szülőknek, hogy a fiuk ellányosodik? Feszes farmer, vasalt haj,20 kgos "férfi"testtel.

Figyelt kérdés

#Gffdsdhht
2019. márc. 25. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
A kamaszok mindig fel akarták háborítani az idősebbeket. És hát biztos van piaca ennek is a lányoknál.
2019. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, hagyjuk már ezt. Nézd meg az elmúlt mondjuk 50 évben milyen volt a férfidivat. Zselézett haj vagy melírhaj, dauer, forrónadrág stb.

Minden kornak megvoltak a maga pávái, nem most lett ez olyan új dolog, csak éppen mindig vannak olyan begyepesedett emberek akik nem tudják befogadni a változást.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
És miért van még mindig ennyi nyavalygó vénasszony, aki mindig mással van elfoglalva?
2019. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Amióta a világ világ, azóta mondogatják rosszallóan a mindenkori öregek, hogy "Ezek a mai fiatalok!"

Kérdező, te is ezt teszed. :DDD

2019. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ma láttam egy nagyon alacsony (155 cm kb)nagyon elhízott "kerek" férfit (kb 35 éves) feszülős farmerban és pólóban..tipikus szépfiús kinézet lett volna..szóval ez nem csak a tinédzserek szokása..egyszerűen látják a szexi modell fiúkat a plakátokon és próbálják lemásolni..ezt teszik a nők is..mit tehetnének a szülők amikor ez a divat?borzalmasan ciki amikor a szülő öltözteti a tinédzser gyermekét egy átlag egzidztenciával(tehát nem szegény aki a nagyi ruháit használja). Amúgy azoknak a lányos divatos fiúkat sokszor szép lányokkal körülvéve láthatjuk, hidd el a szülők nem aggódnak..
2019. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3as,5ös. Mondjátok már.... Ha 20 év múlva a női bikini felső lesz a divat,azt is felvennétek? :/ Mert ,ha igen akkor baj van... Ne azzal gyertek,hogy hogy jön ide a bikini. Ma a páva gyerekeknél az a divat, hogy teridg erő hosszú, lenge, lógó "kabát" van rajtuk. Na kb a szerencsétlen dédnagyanyám otthonkájára hasonlít. De egy "kicsikét" meleges a répanacival. :) Ja,és nem vagyok maradi... Nem 3310es telefonom van,nem commodore számítógépem,és a többi és a többi. Pusztán nem vagyok nőnek kinéző ratyi. :)
2019. márc. 26. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Itt a klímaváltozás..nem leszek meglepve ha 20 év múlva bikiniben járunk igen..sajnos vagy lesznek jó hőleadó anyagok vagy bikini vagy csadorszerű(fénytől véd) igen..a divat változik bárhogy is felháborít..a fiatalok meg elvannak a csőnaciban is..aki vonzó azt mint említettem nem vetik meg a lányok miért is kéne aggódni komolyan nem értem.. minden korban voltak pávák akiket szépfiúnak, gigerlinek és egyéb módokon hívtak.
2019. márc. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmilyen ruhadivatról szó, csak jött egyet ratyizni, mert kifogytak az arabokból: épp reklám megy a migráns-1-en.


Nézd, apa, én éltem eleget a kocsmaszagú 20. században, azt az ízléstelen hányadékot, ahogy akkor az igazi férfiak (akarom mondani keresztbe átfésült négyszálhajú visszereslábú barnanadrágos mézgagézák) kinéztek nem kívánnám vissza, és azt mondom, bár ebbe a századba születtem volna bele. Egy tekercs kátránypapír különb állat volt bármelyik igazi férfinél, akik ma itt habzó, foghiányos szájjal nyomulnak a sorkatonaság-elméletükkel és társaival, mert már nem találják a helyüket a világban. Hát igen, a mai fiatalok emeletekkel jobban néznek ki, de hát vannak, akik szerint, leragasztott sztk-keretes szemüveggel kéne nyomulni troggyadt barna gatyában, sötétkék iskolaköpenyben valami szarkafészekhajjal... Jobb, ha a kedves szülők be se mutatják a maiaknak a régi fényképeiket, mert belehalnának a röhögésbe, annyira "gáz" és "szánalom" lenne, ahogy most mondani szokták.


Mi is igazából a bajod? Hogy szűkgatyában látszik a fiúk comb- és vádlialakja? Húha...

2019. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tegnap 20:22


Na ide figyelj,te "megmondó" online Superman... 😂😂 Épp annyira vagyok,M1 rajongó,mint mondjuk Jakab Péter...


Én rövidre fogom,mert nem ér a magadfajta annyit,hogy itt tépjem a számat.... Mert hát látom a nyomorult élet a tegnapi napon pofán vágott,aztán jöttél,hogy itt majd beugatsz valakinek (jelen esetben nekem) aztán megmondod a "frankót". Nem jött össze... ☹️ Senki nem azt írta,hogy olyan igénytelennek kell lenni mint a 60as,70es,80as években. De egy fiú, férfi ne járkáljon már szerint rózsaszín felsőben, stb. Attól még szerintem, hogy felvesz egy normális színű felsőt nem feltétlenül vagy igénytelen. Ha nem érted miről beszélek sajnálom,kár beléd a szó, inkább kezeltesd magad. Rád fér... Már csak azért is,mert nem én nézegetem a fiúknál combját, !!!VÁDLIALAKJÁT!!!!!... 😂😂😂😂😂"fiatalok emeletekkel jobban néznek ki" Beteg ember vagy. :) Oszt te ugatsz itt nekem,meg migránsozol? Te sz..darab senki. 🙂

2019. ápr. 1. 02:40
 10/12 A kérdező kommentje:

"Felvesz" helyett "felveszel"


"fiúknál" helyett "fiúkák"



Mielőtt ebbe is belekötsz te szerencsecsomag makk Marci. :)

2019. ápr. 1. 02:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!