Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Szerintetek jogosan...

Szülők! Szerintetek jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves, és nagyon szerelmes. Eddig ezzel semmi gond nincs is, a baj azzal van, hogy a párja egy elég ismert ember.(Neveket direkt nem írok, remélem megértitek)

Pár hónapja vannak együtt, az elején titkolta is előlem a fiú kilétét, szóval néztem én is nagyokat amikor megtudtam ki ő.

Na most nyilván boldogok meg minden, de ahogy ez lenni szokott a sok féltények rajongója a srácnak elég durván be tud szólni a lányomnak, nagyon sok atrocitás érte már emiatt. Ez nem tudom általános dolog-e, vagy csak velük van így, de aggódom emiatt. A legrosszabb az, hogy nem tehetek semmit, hiszen semmi beleszolasom. Ez normális így? Ti mit tennétek a helyemben?


2019. ápr. 15. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ha ismert emberrel van akkor az ezzel jár. Sok a hülye a világon. Minden attól függ hogy a lányod hogy tudja kezelni ezt a helyzetet. Ha teljesen figyelmen kívül tudja hagyni akkor nem lesz baj.
2019. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy talán nem árt valami önvédelmet tanulnia
2019. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Hajdú Peti?
2019. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Tenya?
2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Röhögök..A Tenya mint ,,srác"? :D

Aki ,,hírességgel" kezd annak beszólhatnak, főleg ha felvállalják egymást a nyilvánosság előtt.Nem tetszhet mindenkinek a lányod vagy épp az akivel van.Speciel ha tényleg a Tenya volna a lányod barátja én komolyan elgondolkodnék mi a faxot rontottam el, hogy ilyen idióta,feltűnési viszketegségben szenvedő senkiházi, gusztustalansággal állt össze mint ő:D

2019. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyaát azért neveztem srácnak mert nekem az a nyálgép nem pasi/férfi 🤷‍♀️
2019. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak ezek a találgatások, de mindenkit megnyugtatok, nem Tenya az. :) Az említett srác 25 éves :)
2019. ápr. 15. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Akkor szabyest

De az meg meleg :(

2019. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hrflow
2019. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én megértem:)Tök általános.A tinilányok hajlamosak azt gondolni, hogy a kiszemelt "sztár" a poszterről is csak rájuk mosolyog:)A beszólással nincs baj, a komolyabb atrocitást kéne csak figyelembe vennie.Szerintem 2 eset lehetséges: a, A kapcsolat hamarosan véget ér, ezáltal a probléma megszűnik. b, A lányod megszokja, hogy ismert a párja és észre se fogja venni a beszólogatásokat. Következésképpen én semmit nem tennék a helyedben, rábíznám a gyerekemre, kivéve persze fizikai erőszak esetén.
2019. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!