Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a vélemémyetek?

Mi a vélemémyetek?

Figyelt kérdés

Lányom 12 éves. Mai napon már kezdett panaszkodni, hogy ciki az, hogy én mosom még a haját. (Egyébként nem ez volt az első panaszkodás, de mostmár komolyabban panaszkodik)

Szerintetek is ciki ez?



2019. máj. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha neki az, akkor az. Az ő döntése.
2019. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ahogyan ő érzi.
2019. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Épp itt az ideje, hogy megtanulja. Ha kéri, segíthetsz neki, de ne csináld helyette. Eleinte felügyeld, hogy elég alapos-e, aztán hagyd egyedül próbálkozni.
2019. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő így érzi akkor igen. 12éves a fiam és ahogy elnézem őt,és az osztálytársait, már igencsak serdülnek. Szőrösödnek, a lányoknak nő a mellük stb.... kérdés,hogy fürdés közben mosod a haját?
2019. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát eléggé. Egyrészt amit az előttem szóló írt, másrészt meg nagylány már ahhoz hogy megcsináljon ilyen alap dolgokat.

En 16 vagyok és már nem is emlékszem mikor volt hogy nem tudtam egyedül megoldani az alapvető tisztálkosást. Ne haragudj de nem kell (szinte szó szerint) kitörölni a fenekét.

2019. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Enyém 10 eves kora óta egyedül mossa a haját (ő akarta igy).
2019. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő annak érzi, akkor illene tiszteletben tartanod.

És nem mellesleg némi önállóságra tanítani.

2019. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen már rég egyedül mostam meg a hajam. Ezzel nem a lányt akarom bántani, ha ő kérte eddig, akkor oké, bár tény, hogy önállóbb is lehetne. Viszont ha már nem igényli, egyedül akar fürdeni, akkor ezt tartsd tiszteletben. F
2019. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ha egyedül akar mosakodni, akkor mért kérdés, hogy egyedül fog mosakodni? ne egyél már ilyen beteg tag...

nem az a ciki hogy egy anya segít a gyerekének hajat mosni (én elég sokáig igényeltem, mert rohadt hosszú és sok hajam volt, egyedül nem bírtam el vele), hanem az, hogy a gyerek kéri egy ideje, hogy ne mosd meg neki, de te nem hagyod. a vécézést id nyolcévesen hagytad rá, napokig tartó veszekedés után?

2019. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom csak öt éves, de pár hete kitalálta, hogy ha fürdik akkor apa menjen ki mert ezek.olyan csajos dolgok :D -ezeket szerintem alap hogy tiszteletben tartjuk, egy kamaszlánynál meg pláne.


(Ha nem vagyok otthon, gond nélkül fürdik az apjával, szóval nincs ebben semmi gond, sőt pucérkodik is lazán az apja előtt fürdésen kívül.)

2019. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!