Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. László Gyuláról plasztikai...

Dr. László Gyuláról plasztikai sebészről mi a vélemémyetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Engem ő műtött (emlőplasztika-nagyobbítás és felvarrás). Meg vagyok elégedve az eredménnyel, és a hozzáállásával is.Még nem gyógyultam meg teljesen, viszont azt már most látom, hogy szép lett. (pedig nem is tisztáztuk előre, hogy mekkora méretet szeretnék pontosan, csak kézzel-lábbal elmutogattam neki, hogy mire gondoltam, és pont olyan lett:)Sok sikert Neked
2011. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Nekem is emlőnagyobbítás és felvarrás lenne de a hegektől nagyon félek!És végül neked mekkora méretű lett? Nekem 360-as mondott!
2011. aug. 1. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 325, de nem az a lényeg, hogy "mekkora", hanem az összkép:) Teljesen meg vagyok elégedve, amilyen így lettem, tök jó, arányos. A hegekkel kapcsolatban csak annyit, hogy az nagyrészt szerintem a szervezetedtől függ, hogy milyen heget "gyártasz" magadnak. Sokat számít persze a doki munkája is, de szerintem ez nem az a szint már, mint egy SZTK varratnál (elnézést, ha ezzel megbántok valakit)A dokinak is fontos, nem csak nekünk, hogy a maximumot tegye bele minden munkájába, elvégre az elégedettség is egyfajta reklám, mint ahogy most én is le tudom Neked írni, hogy meg vagyok elégedve.Egyébként a felvarrásnál azért nem egy kis vágásra van szükség, de ha azt mondta, hogy fel kell varrni,akkor higgy neki, és az új forma kárpótolni fog Téged azért a kis plusz hegért:) Egy U helyett kapsz egy O-t, ha érted:)Nekem nagyon megérte, nem bántam meg. Ha a műtét mellett döntesz, akkor remélem, hogy TE is olyan jó tapasztalatokkal csinálod majd végig, mint én!
2011. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!