Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Budapesten tömeggel egyedül...

Budapesten tömeggel egyedül mikor mehetett Suliba gyermeketek?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályba ment egyedül?
2019. júl. 18. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Milyen tömeggel kellene menni a gyereknek?
2019. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Bkv, tömegközlekedésre gondolt szerintem.


Amúgy osztályban, nekem ez jobban szúrta a szemem.


5-dikes, még nem mehetet azzal.

2019. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam. Pestre jártam gimibe.
2019. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kerületen belül kellene busszal mennie, 25 perces út, nem kell átszállnia. 4.-be megy most. Eddig kocsival jöttünk mentünk,de ikrekkel vagyok várandós, feküdnöm kell, mert vérzek, s ha megszületnek sem tudom majd hozni vinni. Férjem sem tudja elvinni, Mamik vidéken.
2019. júl. 18. 14:36
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
4.-ben.
2019. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kerület? Szerintem az is fontos milyen az útvonal, a környék mennyire megbízható a gyerek.
2019. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó kiegészítése: az is fontos hogy a buszig meg a busztól az iskoláig milyen a gyalog megtett táv. Mennyit kell sétálni, milyen környéken, és ilyen kicsi gyereknél az is fontos hogy van-e veszélyes kereszteződés, nehezen belátható útszakasz vagy hasonló.
2019. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Negyedikben késő ősszel, szintén baba miatt. Átszállni nem kellett, csak metrózni meg sétálni. Nyolcadik kerület.
2019. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs valaki ismerős, másik kisgyerek az osztályból, tanító néni, akivel legalább a buszmegállótól az iskoláig sétálást együtt tudná megtenni? (Nem feltétlenül szívességre gondolok, hanem hogy pont arra jár.) Te (vagy a férjed) pedig a buszig kikísérést vállalná? Úgy már talán el merném engedni...
2019. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3 percre van az aluljáró, ott átmegy , s felszáll a buszra. Ahol leszáll, szintén aluljáró, majd 10 perc séta a sulihoz. Ott már sok Iskolás társa vonul a suliba. Az a gondd,innét senki nem ment abba a suliba,mi meg kis létszámú osztályt kerestünk, ezért elmentünk messzebbi suliba. Apa 6-18 dolgozik. Valaki majd betanítja az útvonalra.3. kerület, annyira nem rossz környék.
2019. júl. 19. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!