Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam mindennap...

Másfél éves kisfiam mindennap a kanapén ugrál, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak is ez volt egy időben a szokása, 3-2-1-es ülőgarnitúránk van oda-vissza ugrált rajta, aztán szerencsére egy idő után leszokott róla, szerencsére egyszer sem esett el róla. Úgy veszem észre, hogy mindig van valami olyan amiről tudja hogy nem lehet csinálja, egy darabig érdekli aztán abbahagyja, leszokik róla. Gondolom nálatok is eljön majd az ideje.
2010. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
vegyél neki trambulint :D
2010. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
idegbaj, hogy mikor esik le. nálunk még csak feláll rajta, mivel 9 hós terhes vagyok nem is tudok utána ugrani, vetődni. látványosan elfordulok. erre a válaszra gondoltál? vagy a kanapét félted (őszintén szólva én azt is)?
2010. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban egy ilyen ugrálás alkalmával úgy estem le-pedig már nagyobb voltam jóval-,h kificamodott a vállam.Na azt senkinek nem kívánom.Azóta sem 100%-os az a vállam.
2010. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már egyéves korában megtanulta,ha azt mondtam nem szabad,akkor azt nem csinálja tovább. Ha mégis megpróbálta,akkor jött a bünti. Betettem az ágyába,lekelett ülnie a székbe, ha ez sem használt,akkor kapott egyet a popsijára vagy kezére.(Nem nagyot,csak éppen "jelzésértékűen") Amit egyszer nem volt szabad,azt máskor sem volt szabad. Az apuka vagy a mama sem engedhette meg neki.
2010. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt ennyi idősen, az egész napunkat megkeserítette ezzel :(

Aztán 2x leesett és utána elhagyta :)

2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 és fél éves, de ilyet nem is tud. Sem páros lábbal ugrani. Ez jobb?:)
2010. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 2évesem is ezzel szomorit.Akkor probálom másra terelni a figyelmét hogy hadja ott.Jobb öteletem nincs,de allig várom h leszokjon rola:(
2010. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már majdnem három éves volt a kislányom, mikor leszokott róla.

Én hagytam, úgy alakítottam a környezetet, hogy biztonságos legyen. Sőt, felült az ablakpárkányra, onnan ugrott rá az ülőgarnitúrára.

Nagyon szép ruganyos, koordinált mozgása, ugrása, futása van. Lehet, ennek is köszönhető. :-)

2010. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2,5 évesem is minden nap ugrál rajta... a gyereket is féltem meg az ágyat is... :-)
2010. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!