Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kétéves kisfiam gyakran...

A kétéves kisfiam gyakran kérdezi "Mivótez? "Anya/Apa micsinászl" néha már idegesítően is gyakran és sokszor egymás után, mit lehet erre reagálni mondani neki? Válaszolok a kérdésére és még átunna jó sokszor visszakérdez.

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam, ő már mindent mond, de a légyszívest csak pár napja tanulta meg. Mikor először mondta, olvadoztam és persze ugrottam neki, na azóta egész álló nap legalább 1000-szer mondja, anya légyszi, anya légyszi, anya légyszi...ááááááááááá, kiborít, de persze közben még mindig olvadozok tőle....:)
2010. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az én kislányom 4és fél éves és nálunk is 1 nap alatt kb. 1000szer hangzik el h "anyuuuuu!" ha nem mondom egyből h tessék, akkor képes egymás után 5-6szor is megismételni, mikor ránézek és megkérdezem, h mit szeretne mondani, akkor szép lassan, szaggatva mondja: "csaaak aaazt aaakaaartam mooondaniii, hóóóóóógy...." és itt kb. eltelik fél perc mire kitalál valamit! általában jókat derülök rajta, de van h már kiakaszt! de tudom , h ennek is vége lesz egyszer, és akkor meg azt fogom sajnálni!

De amúgy a nyakamat tenném rá, h 1-1,5 évvel ezelőtt már nagyon vártad, mikor löki a dumát ezerrel!ismered a mondást: másfél évet vársz rá, h megszólaljon és egy életen át vágy arra, h legalább egy percre csendben maradjon!:-D

2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!