Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kezeled az idegesítően...

Hogyan kezeled az idegesítően korlátolt embereket?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, mikor konkrétan neked mondja az illető a "frankót". Hihetetlen egyszerű, több sebből vérző, közhelyes baromságot, ráadásul meg van győződve, ő milyen intellignes. Önbizalma a legmagasabb fokon.

Személy szerint, belőlem mindig kikívánkozik a véleményem, megosztom vele miért nem értek egyet, de aztán hamar kiderül az ember nem "kommunikációképes". Mintha a falnak beszélnék. Ilyenkor mi a teendő?

Hogyan kezelitek az ehhez hasonló helyzeteket?


2011. júl. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hangultfüggő. Vagy ráhagyom, vagy irdatlanul bunkó módon kioktató vagyok vele. Az egyikkel nem idegesítem tovább magam, a másikkal pedig jól szórakozok, ahogy majd' felrobban a feje a méregtől.
2011. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mély levegő, fül becsukása, mosolyogva bólogatás. Közben magadban mantrázás "boldogok a lelki szegények - nem kell elvenni a boldogságukat", vagy valami hasonlót. Arra kell csak figyelni, mikor fejezi be, akkor megköszönöd, hogy ezt elmondta neked. És kész, mindenki boldog.
2011. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni, nem éri meg az energiát. Általában ilyenkor nem hallgatják meg a felek egymás érveit, csak az a fontos, ki győz - pedig egy intelligens vitához empátia, önkritika is kell.

Szóval ha elfajulna, nagy levegő és továbbállni :)

2011. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Képzeld el amikor ilyen emberek között élsz, egy házban velük. Nah? Ugye, már nem is olyan nagy probléma az enyémhez képest.


Egyébként vedd semmibe, vagy hazudj neki, bókolj. Ezek összezavarják ha jól csinálod.

2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem érdemes vitatkozni olyan emberrel aki csak a maga igazát fújja.Nekem is felmegy a pumpám,de inkább otthagyom,hogy:Kösz.Szevasz.
2011. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi a teendő? Egy nagy pofon neki...
2011. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

add alá a lovat :) és utána röhögj rajta.

vagy tegyél fel neki keresztkérdéseket, amivel elbizonytalanítod a saját hülyeségeiben.


amúgy én is robbanni tudok az ostoba emberektől, de inkább szórakozok rajtuk, és direkt szívatom őket, hogy este a kocsmában legyen min röhögni a barátaimmal :)

2011. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!:)


Azért nagyon nehéz ráhagyni az ilyen emberre a hülyeségét.. pláne, ha utána még jobban dagad a mellénye, hogy milyen okos volt. Így az a megközelítés különösen tetszett, hogy nem szabad elvenni a lelkiszegények boldogságát.:D

2011. júl. 27. 21:48
 9/9 anonim válasza:

én megverném:D

szerintem az ilyen emberek legtöbbször olyan rondák mint a bűn és mégis akkora önbizalmuk van mint egy szupermodellnek:)

a mi sulinkban is van ilyen ember de mindenki leszarja..arra sem érdemes hogy hozzászóljunk!

ha megszólal vagy megbánt mindenkit vagy akkora orbitális baromságot mond hogy rossz ránézni:D

szóval vagy üsd meg és lökd bele a kútba vagy ne is szólj hozzá!!

2011. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!