Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy hagyhatnak a szülők egy...

Hogy hagyhatnak a szülők egy 9 éves gyereket este 10-kor online játszani?

Figyelt kérdés

Ráadásul egy 18+ multiplayer taktikai lövöldözős játékkal?

Tegnap este játszottunk a haverokkal 4-en mikor utolsó ötödik játékosnak megkaptuk ezt a 9 éves kisgyereket.

Teljesen ki voltam akadva mikor megszólalt a játékban, és mondta hogy 9 éves...

Nem értem a szülőket hogy hagyhatják ezt? Vagy egyáltalán hogy vehetnek egy ilyen kis gyereknek 18+ játékot (10 ezer forintért)?


2019. szept. 2. 10:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
13%

Én sem tudnám tégla házban, 2 szobával oddébb, mit csinál a gyerekem, ha nem hangosan anyázik.


10ezre simán lehet bármelyik középosztálybeli 9 évesnek, de már le is tudják tölteni ncoreról, manapság 6 évesen fortniteoznak.


Semmi extra nincs benne, 20 éve nekem is megvették a szüleim a settlerst, az age ofot, meg valami vámpíros horror játékot, aztán az öcsémmel játszottunk, én ha 12 voltam, ő 10..


Mondjuk a mi szüleink pocsék szülők voltak, de az osztályomból kiindulva, na meg most a gyerekem csoportjából kiindulva a legtöbb szülő pocsék.


Nekünk hagyták a horrorfilmeket is, már kiskorunktól néztük velük az x aktákat, be is tojtunk rendesen, már a főcímre..


Rengeteg rossz szülő van, rengeteg rossz szülő volt.


Taktikai lövöldözős játékkal:D mi ez a játék? ezt a három szót még nem hallottam egymás mellett.

2019. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!