Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap adnátok még rövidnadrág...

Holnap adnátok még rövidnadrágot elsős gyerkőcötökre?

Figyelt kérdés
Holnap viszonylag hűvös időt jósolnak délelőtt 15, délután 22 fokkal, és elvileg a szeptember már kb. ilyen lesz. Ti járatnátok még rövidnadrágban a gyereketeket? Mikortól adtok rá hosszúnadrágot?

2019. szept. 2. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképp.
2019. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mivel 15-22 fokban én is szívesebben vagyok hosszú nadrágban, a gyerekekre is azt adok.
2019. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Svédországban élünk és az ovis lányom nyári ruhában jár még, ugyan ennyi fokban. A többiek is. MAjd valamikor novemberben jön a pulóverezés errefelé. De itt a babákat télen is mezítláb hordják és nem betegebbek,sőt.
2019. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, mert pl. egy másfél méter vastag falú 130 éves pesti iskola még két hétig őrizni fogja benn a 30 fok elviselhetetlenséget...
2019. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
A fél évesemre sem adok hosszú nadrágot 20 fok körül, nem hogy egy 6-7 éves folyton mozgásban lévő gyerekre. 🤷🏼‍♀️
2019. szept. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem


Mert attól függ hol


Nálunk már tegnap is csakl 20-21 fok volt kinn./ míg az ország keleti végében meg 32 fok)

Magam is fáztam rövidnadrágban.


Simán ilyenkor póló mellett egy könnyebb, nem vastag nadrág elfér

2019. szept. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát felénk szakad az eső, szóval nem.
2019. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk itt Pesten borult az idő így nem adok rövidnadrágot rá .
2019. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Hosszú nadrágban megy, de bent átöltöztetem egy térdnadrágba. Az utcai nyilván bent marad és melegítő is van , ha fázik, visszaveszik a hosszút. Az épület még nagyon meleg, napokig is eltart amíg áthűl, simán elég bentre most még a rövid ujjú, rövid/térd/bermuda nadrág kombó, van szája, szól ha fázik, de át tudja venni maga is. Nálunk amúgy fűtési szezonban is annyira meleg az óvoda, ami szerintem már egyszerűen nem egészséges, ráadásul mi északi típusú, hidegtűrő család vagyunk, inkább a meleget nem bírjuk. Padlófűtés van, a fiam rendre csutakosra izzad a benti forróságban a téli hónapok alatt, rövid ujjú- vékony melegítő párosban. Valóban létező jelenség nálunk a túlöltöztetés, mindezt úgy írom, hogy gyereket én is csak az országon belül neveltem eddig, de itt jön egy kis szél és még a bélelt kabátot is előveszik. Reggel amúgy is hűvösebb van, ilyen időben jobb természetesen hosszúban vinni a gyereket, aztán ha az is marad rajta, felveheti később a rövidebbet, ha melege van, ez ugyanez, amit én írtam, csak fordítva. A lényeg ugyanaz.
2019. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sorry, óvodáról írtam, a kérdésben meg elsős szerepel. A nagy kisiskolás, ő bermudában megy, felül meg pulcsi. A suli is meleg.
2019. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!