Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, lehet valami...

Mit gondoltok, lehet valami baja kesobb ebbol?

Figyelt kérdés
A nagynenje vagyok egy masfel eves kisfiunak. Sajnos az anyjaval nem tul jo a viszonyunk mert sokszor kiabal a gyerekkel es nincs turelme hozza amit en nem hagyok szo nelkul. Emiatt eleg sok vitank van de a baba nagyon szeret velem lenni. Neha kiharcolom,hogy elhozhassam magamhoz es ilyenkor sokat jatszunk,kiviszem a jatszoterre es finomakat ehet. Otthon csak a szobaba van majdnem minden nap. Tegnap eppen uzsonnat keszitettem es egy pillanatra levettem rola a szemem es megtortent a baj. Van egy kb egy meter magas ciposzekrenyem amit magara rantott. Nem volt csattanas se semmi,csak azt lattam,hogy a gyerek alatta van es a szekreny a mellkasan. Tehat a feje nem serulhetett de mivelhogy van sulya a szekrenynek,gondolom a mellkasat meguthette. Odarohantam(1 meterre volt tolem) es levettem rola. Nagyon sirt de csak egy percig aztan vidaman jatszott tovabb. Nem latszik serules rajta,nem volt piros es ma sem latszik semmi. Vidam es rohangal de borzaszto lelkiismeretfurdalasom van. Nem is aludtam ejjel. Elmondanam az anyjanak de nem merem mert akkor meg azt is megtiltana,hogy lathassam. Csak remelem,hogy semmi belso serulese nem lett. Szerintetek ezt megusztuk nagyobb baj nelkul vagy majd kesobb jon elo ha valamije megserult?
2019. szept. 3. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Idióta. Azonnal elmomdani az anyjának!
2019. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok egy parázos anyuka, de most vidd el az orvoshoz.

Majd ő mondja meg hogy van e baja.


Itt most nem azt kell nézni, hogy többet nem adja oda, meg hogy mit fog szólni.


A baj otthon is megtörténhet,

A gyermek érdeke az első.

2019. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem viheti el, csak az anyja vagy az apja. A kérdező kb senkire a gyereknek

Azért faxa, higy szidod az anyját, de te nem vagy képes figyelni ra

2019. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Látod ilyen az, ha valakinek gyereke van... Okoskodni könnyű... Nálad kva vidám volt, életében először jól is lakott és még a játszóteret is látta... Csak épp ki is nyiffanhatott volna... Baleset persze bárkivel történhet, csak zavar, hogy te akkora királynak hiszed magad... Pár napig könnyű játszani a cuki nagynénit... Szánalmas vagy... Mondanám, hogy remélem most tanultál ebből... De láthatóan nem. Neekd a gyerek egészsége nem fontosabb, mint h mit gondolnak rólad? Normális vagy?
2019. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el az anyjának. A gyerek érdeke az első.
2019. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam.
2019. szept. 3. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Amugy ha az én gyerekemmel történt volna, a budos életben ne, engedném el többet hozzád. Nem azért, ami történt. Balesetek mindig elofordulnak, egy szavam nem lenne emiatt. Azért nem menne többet hozzád, mert nem hívta fel azonnal, amikor történt és még utána se mondtad el
2019. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Utolsóval egyet értek.
2019. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!