Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha ket iker kislany 3 evesek...

Ha ket iker kislany 3 evesek kb es szajon csokoltak egymast mind a ket felnott ember, akkor kesobb nem lesznek lezbik? En utalatosnak tartom

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy! Én is van hogy megpuszilom a fiam száját, mégsem vagyok pedofil!
2016. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől nem lesznek leszbik. Hogy azok, akkor meg már most is azok. Háromévesek, nem tudják, mi fán terem a szex, nem tudják, hogy miért nem szabad nekik azt csinálni, amit apa meg anya szokott. Kicsit fura nekem is, de utálatosnak azért nem mondanám. Kedvesen el lehet velük beszélgetni a dologról, anélkül, hogy bűntudatot ébresztenél bennük.
2016. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Oh jajj! A két kislány csak pusziszkodik ...

Ilyen idősen még nem derülhet ki a nemi identitás!

De ha később történik ilyen az sem jelenti h lezbik!!!

Van ahol a gyerek szájon csókolta a szüleit, semmilyen szexuális indíttatású nincs benne!

Ha meg homoszexuálisok lesznek a lányok Neked mi közöd hozzá!?

Ha nem tetszik ne menj a közelükben! Homofób!

2016. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ja semmi gondom maskepp csak kiakadtam ... :):)))
2016. jún. 14. 10:17
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak 10 év alattiak és 80 felettiek hiszik azt, hogy a homoszexualitás belenevelhető valakibe. Szeretném remélni, hogy az átlag lakosság tisztában van ennek a genetikájával, de ha nem, akkor sem homofób kényszeres emberek rémsztorijaira támaszkodik, hanem TANUL.


Szerinted "utálatos" dolog, szerintem meg szép, ha két ember szereti egymást, legyenek akármilyen neműek is. A te gyűlöleted többet ront a világon, mint mások szeretete. Elhiheted.

2016. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
85%
Egy nyamvadt szájrapuszi nem szexuális tevékenység! Náluk nem szokás, de vannak országok, kultúrák, ahol simán belefér kisgyerekeknél. Őszintén, ha ezen fennakadsz, te vagy utálatos és beteg ember.
2016. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ja, és ezek szerint ha egy kisfiú-kislány testvérpár csinálja ugyanezt, az már belefér, mert akkor nem lesznek melegek?
2016. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezen miert akadtal ki, miert tartod utalatosnak? Komolyan azt hiszed, hogy ettol lesznek keszbik? Tenyleg ennyire tudatlan vagy?
2016. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy még mindig akadnak olyan (állítólag) felnőtt emberek, akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás azután alakul ki valamilyen módon, miután már megszületett.

Például a te eseted.. Gratulálok!

2016. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom meg a plüsskutyát puszilgatja szájon, remélhetőleg nem lesz zoofil :)))
2016. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!