Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon vekony a harom evesem....

Nagyon vekony a harom evesem. Akinek szinten volt ilyen problemaja, javult ez kesobb? Vizsgaltak valamire (verszegenyseg, allergia, etelintolerancia, stb), ha 7gen, kiderult valami?

Figyelt kérdés
Probalkoztatok valami etvagygerjesztovel, plusz vitaminnal, stb.?
2017. febr. 14. 21:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hany kilo, milyen magas? Fiu vagy lany?
2017. febr. 14. 21:11
 2/13 anonim ***** válasza:

A lányom a 3 éves státuszon 11,7kg és 97cm volt, most 3,5 éves, nem tudom hogy magasabb-e, most gyorsan lemértem, 12,2kg...

A kutyát nem érdekli... Nagyon keveset eszik, próbáltunk multivitamint, kb fél éve béres cseppet szed, semmi változás nincs. Kivan az összes bordája :S Egyébként nagyon pörgős gyerek, egész nap meg sem áll, a du-i alvást már 2 éve elhagyta :S Az apukája családjában mindenki nagyon vékony egyébként, úgyhogy szerintem ő sem nagyon fog változni..


A te gyermekednek mik a paraméterei?

2017. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A tiedhez kepest akkor jol allunk 😁

3 eves statuszon 96 cm es pont 12 kilo, bar fiu.

Neki is kint az osszes csontja. Beres cseppet kezdtunk neki adni mi is.

Nalunk igazabol szuletese ota lassan hizik, 3 gyerekem kozul a leggebebb, ami azert is vicces, mert messze o szuletett a legnagyobb sullyal, 4 kilo felett.

2017. febr. 14. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Fiam 15 kg volt 3 évesen és 110 cm.
2017. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém is ilyen vékonyka- ő magas is. 3éves múlt nemrég, 12kg és 102cm.
2017. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14 kg, 98 cm, kisfiú. Allergiás a tejre.

Járunk allergológiára és gasztroenteorológiára. Az egyik orvos szerint nagyon kicsi és rengeteg vasat kellene szednie, a másik szerint nem kicsi és nem is szabad vasat adni neki, mert nem tenne jót az emésztésnek. Szóval ki vagyok velük segítve :(

Probiotikumkúrát javasoltak 2 hónapig folyamatosan(erről meg a gyerekorvos akart lebeszélni)

Vitaminokat kap, ált. váltogatom őket. Most pont a béres cseppet szedjük mi is.

2017. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Lányom 3 évesen 100centi és 15kg volt. Nekem nem volt betegesen vékony. Most 4éves és 18kg,107centi. Most is elég vékony ,korabeliek sokan 20+ kilósak.

Igazából amit szeret,az mehetne neki befelé,de nem ehet állandóan gabonapelyhet,kakaós csigát meg krumplipürét.

Semmi nem használ. Kicsikénz meg gurult,annyit evett.

A tesó még baba,na ő meg már most épp hogy a mint meghizza. 3250-el született,már 4,5hónapos lassan és nagyon max 6kg meg 68centi. Kb 600milit eszik egy nap. Az indexe 10%... Ez van,tömni nem fogom egyiket se. A nagyot már lehet zsarolni,hogy akkor nem mehet mamihoz,de nyilván hogy annyi mennyiségnél van ez,amit amúgy simán megeszik másból.

Ha vérvétel és vizsgálatok semmit nem mutatnak,akkor felesleges aggódni

2017. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de az èn kislányom most lesz 7 èves ès 16kg.
2017. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bár az én fiam már 5 éves elmúlt,de 110 cm és hozzá 15 kilónál alig több valamivel...Csont és bőr,de sem a védőnő sem a gyermekorvosunk nem mondta,hogy kórosan sovány lenne (én annak látom..).Nem mondták,hogy vigyem bárhová vizsgálatra, pedig rákérdeztem.Az étvágya sem rossz különösebben, bár elég finnyás.

Talán számít az is hogy gyerekként a férjem és én is ilyen giliszta alkatúak voltunk...Engem alig engedtek oviba,mert nem értem el a minimum súlyt.Na most már 35 körül kikerekedtunk, bár most sem vagyunk kövérek:-)

2017. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én fiam is 5éves múlt pár nappal, 16,5kg és 109cm. Kicsi, vékony, de arányos, és jól néz ki...szóval ránézésre nem mondanám, hogy kórosan néz ki. A tesója 20kg volt öt évesen de ő ekkor már 118 cm magas volt- vékony volt ő is, csak nagyon magas is.

Nincs két egyforma gyerek....

három évesen a kisebbik fiam 13,5kg volt és 98cm.

2017. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!