Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányoknak miért szoktak...

Kislányoknak miért szoktak frufrut vágatni?

Figyelt kérdés

Ismertem olyan anyukákat, akik soha nem vágattak frufrut a lányuknak, de náluk több anyukát ismertem, akiknek a lányuknak frufruja volt vagy iskoláig vagy felsőtagozatig (amíg a gyerek azt nem mondta, hogy meg szeretné növeszteni).


Mi az előnye a frufrunak vagy miért döntenek úgy a szülők, hogy a lányuknak frufruja lesz?



2019. szept. 4. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért volt anno, mert így nem logott a szemembe, a hajam hátulját anyukám elhúzta valahogy mindig. Végső soron ja. Neki így jobban tetszett 😁
2019. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert kisebb korban praktikus volt.
2019. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Lányomnak így nem lóg a szemébe a haja.
2019. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lóg a szemébe, és szerintem jól is néz ki, ha lányaim lennének, falószínűleg lenne frufrujuk. Nekem is volt kiskoromban, aztán amikor iskolás lettem, akkor lenövesztettem, de most, 32 évesen szintén van (meg volt már többször is), én nagyon szeretem.
2019. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!