Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért baj az, ha 3-4 éves...

Miért baj az, ha 3-4 éves gyerekek a szüleikkel egy szobában alszanak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ki mondta, hogy baj?!
2019. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj.

Úgy csináljátok, ahogy nektek jó, más véleménye miért érdekel?

2019. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem baj. És ha nektek is így jó...

Azt el tudom mondani én miért nem csinalnam.

A kényelmes alvás szamomra nem kivitelezheto kezdetben ha azon aggódom, ráfeküdtem, utána meg egy izgo-mozgo gyerek mellett. Ha nem alszom ki magam a család megszívja. Hát ennyi. De ha ti jól alszotok nekem aztán nem fáj

Én nem hiszek benne hogy a szexet ez nagyon befolyásolna, mi pl sosem este alvás környéken szexelünk. Fürdőben pl sokkal többször.

2019. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem baj. Mi is egy szobában alszunk négyen. Igaz, kicsit kisebbek még ennél, de szerintem 3-4 évesen se lesz máshogy, az már csak 1-2 év.
2019. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert a férjem horkol és felkeltené őket. Amúgy 3-4 évesen velünk aludt a nagy és csak most a tesó születésével alszik a szobájukban. 6 eves.

Nekem marha kényelmetlen volt mert a nagy izgága, rugdos, forog, így többnyire az apja mellett aludt és nem középen.

2019. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk tobbet kel habvelunk alszik de bajnak nem baj csak faraszto. Ha olyan kedve van johet ide, en szeretek vele aludni, de ő szereti a szobajat is.. Szoval sztem nem baj de azert az a jo ha valasztasa van.
2019. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj, de sokak számára elképzelhetetlen, pl. nekünk is. Én reggel-este szexelek a férjemmel és nem misszionárius pózban nyomatjuk a paplan alatt, szeretünk sokáig hangosan filmezni és tök jó, hogy ennyi intim terünk van. Nálunk külön szobában alszik az első éjszakától fogva és így jó ez mindenkinek.
2019. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj
2019. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
De amíg igény szerint kb 2-3 óránként szopik hogy alszik külön szobában? Szegény anyuka rohangál át éjszaka többször?
2019. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

engem zavarna, de ha nektek így jó, akkor miért lenne baj? mindenkinek máshogy jó.

Utolsónak: első naptól külön szobában vannak, igény szerinti szoptatással és igen, anyuka rohangál át :) de így legalább 2 szoptatás között nyugodtan aludtam, míg vele egy ágyban/szobában nem tudok aludni.

2019. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!