Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok anyuka, apuka miért...

Sok anyuka, apuka miért dohányzik egy kocsiban vagy lakásban a saját gyerekével?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat látom ezt, főleg a kocsis részét. Nincs gyerekem, nem dohányzom, viszont nem tudom elképzelni miért ártanak a saját gyereküknek. Én úgy képzelem hogy valakinek a saját gyermeke az a minden, az alfa és az omega.
2019. szept. 25. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A magyar valóság nem az a boldog család, amit te elképzelsz. Csomó apucinak púp a hátán a gyerek, nemhogymég kimenjen bagózni miatta. Én is cigifüstben nőttem fel, szívták orrba szájba mellettem. Biztos van akinek a saját gyereke a minden, de ők vannak kevesebben.
2019. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert a függőség az alfa és omega, attól nem tud es/vagy nem is akar megszabadulni.
2019. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez a nagy dohányzásellenes kampány néhány éve megy, a 80-as években mindenhol cigiztek: anyámék is otthon a kis panelban, autóban, munkahelyeken, megállókban, minden étteremben, kávézóban, kocsmában, szórakozóhelyeken, kb. nem volt hely, ahol ne lehetett volna rágyújtani. Szerintem is jobb most, hogy ki lettek tiltva, de azért nem ez a legkárosítóbb, lássuk be. A tömérdek autó, pesten a repülők cikáznak egész nap és még sorolhatnám. Olyan ez, hogy most betiltották a szívószálakat. Hirtelen nagy ellenség lett. De könyörgöm: minden más is műanyagból van.
2019. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos én is sok ilyent látok. De olyannak is voltam már szemtanúja, hogy terhes anyuka szívta. Na, az már tényleg kiverte nálam e biztosítékot. Ezek az emberek szerintem annyira függők, hogy a gyerek sem érdekli őket, csak hogy elszívjanak egy szál cigit. És túl lusták ahhoz, hogy kimenjenek a házból, lakásból, autóból arra az időre.
2019. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ma konkrétan egy jócskán terhes nőt láttam cigivel a kezében. De csak elég elmenni egy kórház mellett, ott is ott állnak csapatosan a befektetett kismamák a dohányzásra kijelölt helyen. Akit ilyenkor sem érdekel később se fogja.
2019. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Én olyat làttam, h az anyuka a totyogó gyereket kint hagyta a dohànybolt előtt. A gyerek még sétàlgatott, a túloldalon àllva vàrtam, h kijöjjön a nő, addig néztem a kicsit, nehogy vmi baja legyen, ne adj ' Isten elcsalja vki vagy bàrmi. Mert annyira függő a nő, h még a gyermeke veszélyeztetése àràn is bemegy. Szerintem egyébként felhâborító, ha vkinek bàrmilyen függőség fontosabb, mint a sajàt gyermeke/magzata.
2019. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez egyáltalán nem gyakori, legalábbis Budapesten, belvárosban, meg normálisabb kerületekben nem látni ilyet. Régebben tényleg mindenki bagózott, a nyolcvanas években, de ma már nem divat.
2019. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de,ez egy annyira buta és értelmetlen kérdés!

Mi honnan tudjuk h miért csinálják?

Miért kap a gyerek csokit? Hisz semmi szüksége rá, károsítja őt.

Miért néz mesét? Miért adják neki oda a tabletet, okostelót?

Miért veri valaki a gyerekét, feleségét?

Miért túlsúlyos? Miért nem áll le a zabálással?

Kb ezekhez hasonló a kérdésed!

Az ember gyarló!

Te meg biztosan tökéletes vagy......

2019. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Te meg biztosan tökéletes vagy......"


Nem vagyok az de nem kötekedek gyakorin minden ok nélkül...

2019. szept. 25. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Én is ebben nőttem fel. Mostmár felnőtt fejjel tudom hogy ez milyen felelőtlenség és önzőség volt a szuleimtol. Mindegy is. Én majd másképp nevelem a gyerekeim 🙂

sajnos vannak ilyenek, néha sajnálom hogy bárki szülhet..

2019. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!