Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy egy apuka...

Sasuke01 kérdése:

Miért van az, hogy egy apuka utálja a saját lányát?

Figyelt kérdés

egy közeli lány barátomnak az apja utálja a saját lányát hozzá se szol csak folyton leszidja.

szegény lány teljesen maga alatt van és néha már az öngyilkosságon is elgondolkozik.

szerintetek ilyenkor mit kéne csinálnia a lánynak?

valami tanács?



2018. aug. 2. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy ez lenne a megoldás főleg hogy egy 15 éves lányrol van szó :/
2018. aug. 2. 11:30
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy azért utálja, mert fiú gyereket akart, az én apám is ilyen...
2018. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Millió oka lehet:

- nem kívánt terhességből született

- fiút várt

- irigy rá valamiért

- stb.


De az is lehet, hogy nem is utálja, csak a lány hiszi azt, mert nem elég jó köztük a kommunikáció.


Mesélje el a lány az anyjának, hogy mi az ábra, beszélje meg vele, ő ismeri mindkettőjüket, és a helyzetet is, fog tudni tanácsot adni.

2018. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Először is: bár ez nem vigasz, jó ha tudja, hogy nincs egyedül ezzel.

Ne legyen öngyilkos egy szemét tetű miatt. Bírjon ki még 3 évet, aztán lépjen le otthonról. Lehetőleg ne úgy, hogy azonnal összeáll valakivel és bekapja a legyet. Fő az önállóság!

2018. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Én apám is fiút akart azt mondta nem vagyunk elég jól neki. 12 éve -félénk se néz
2018. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Ezt olyankor érzi mondja egy tini, amikor ütközik a szülő és gyerek.

Szóval szó nincs arról, hogy útálna, de azt kérdezd meg a leányzótól, hogy miért is balhézik az apja vele. Mi az amitől már tele van a hócipellője a kedves papának, mert hogy erről bizony nagy csend van a kérdéskédbe:)

2018. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

6+ Például:


Ha a leányzó nagyszájú, nem tudja kivel beszélhet és hogy, mert hogy egy apa nem a haverja, és nem a s.ggéből rántja ki úgy szól hozzá, vagy hogy a kedves papa eezer egyszer is türelemmel kér valamit, a kamasz meg mint ha éppen nem hallana semmit elengedi a füle mellett a kérést, akkor a leányzó ne is csodálkozzon, azon, ha ezer kettedik alkalommal az apja megemeli a hangját.

2018. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Pl mert fiút akart?


Apám 6 évvel ezelőtt közölte velem "úgy mellékesen2, hogy kár, hogy nem fiúnak születtem.

2018. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Az en apam is ilen es ilyen is volt...en inkabb kerultem es mem id foglalkoztam vele.
2018. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

engem is utál. már lassan 30 vagyok.

a fiát szereti.

2020. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!