Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bili vagy egyből Wc szűkítős...

Bili vagy egyből Wc szűkítős megoldás? Kisfiúknál melyik "szokott" beválni? S ülve vagy állva érdemes pisilni tanítani?

Figyelt kérdés

Erről is sok féle véleményt hallottam,van aki szerint először ülve pisiljen van aki szerint pedig egyből állva,ahogy a nagyok..Szerintetek?

köszi a véleményeket!


2010. júl. 15. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
ki kell próbálni mindkettőt,egyik babának ez tetszik,másiknak az,itt nem tudsz általánosítani
2010. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

persze,persze,tudom:-)

csak a tapasztalatokra volnék kíváncsi!

2010. júl. 15. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
2éves fiam,bilibe kakil.WC be vagy kinn fübe állva pisil:)
2010. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam bilin ülve kakil és ha csak pisilnie kell, akkor hozza a bilit és állva belepisil, én tartom a bilit. A wc szűkítőre egyáltalán nem akart ráülni, nekünk a bili vált be.

Ha pl. kertben vagyunk, akkor a "fa tövébe", állva pisil.

2010. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Enyémek bilit sosem próbálták,szűkítőn kezdtek.A fiúk először ülve pisiltek,aztán rájöttek,h elég a vécé elé állva belelógatni a kukacot,sokkal könnyebb úgy pisilni.:))
2010. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan taníthatod ülve pisilni, akinek úgy válik be, az úgyis ülve fog. (Több ilyet is ismerek, gyereket és felnőttet is.) Úgyis rá fog jönni, hogy állva is lehet, és ha az jobban fog neki tetszeni, akkor úgy fog! Nem ciki ülve sem. Ha kakil is, úgyis ülni fog.
2010. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bilin és ülve kezdte. kint állva pisil, mostmár wc-be pisil, de ülve.
2010. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rápróbáltad már a bilire? :D Nálunk az a vicces helyzet állt elő, hogy hiába ügyeltem arra, hogy magasított legyen a lába közötti rész elől, a fütykös és a pisi bizony utat tör magának, így gyakorlatilag nem tud ülve pisilni, legalábbis a bilibe nem. Szóval sikeresen körbepisiltük a bilit rajta ülve. Azóta állva pisil a kisfiam a wc-be és vettünk egy szűkítőt is. Mert ha már a pisi a wc-be megy, akkor menjen oda a kaki is, nem akarom összezavarni.
2010. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szűkítő és állva pisil
2010. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk érdekes helyzet állt elő, kaki csak wc-be, szűkítővel. Pisi csak bilibe ülve, a fütyijét, beleigazítja, h ne pisilje körbe, mert 2-3 alkalommal sikerült. Próbálkoztunk wc-be pisilni, de valahogy nem működik a dolog.
2010. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!