Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes egy...

Hány éves kortól érdemes egy gyereket gyermekkönyvtárba vinni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves múlt, heti 3 alkalommal bölcsibe jár, amit imád, a maradék 2 napra pedig szeretnék vele tartalmas programokat csinálni. Nagyon szereti a könyveket, de nem tudom érdekelné-e őt a dolog.

Ti mikor vittétek a gyerekeket könyvtárba?

Ha rossz idő van jó programnak gondolom, és legalább meglátom milyen könyvek érdeklik.


2019. szept. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányommal 4 évesen kezdtünk csak el járni.

Hónapokig inkább játszott, rajzolt, utána kezdte el csak valójában a könyveket nézegetni.

2 évesen még babatornára meg babaklubba jártunk

2019. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En vittem ketevesen. Neha belenezett 1-1 konyvbe, de foleg a gyerekreszlegen kialakitott gyereksarokban jatszott. Idonkent elszaladt, levett egy konyvet, behuppant a babzsak fotelbe, es ahogy a nagyobb gyerekektol latta, “olvasott”’:D En szerettem vele jarni.
2019. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves korától vittem, a gyerekkönyvtárban volt a babaklub. Ő játszott, én választottam neki a korának megfelelő könyveket, kb 2 hónapra vettem, így nem unta meg.
2019. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesen írattam be. Szerette a könyveket, nem győztem mindig újat venni. Azóta is járunk.
2019. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
A lányommal 1.5 éves korától rendszeresen jártunk. A kisebbel később kezdtük, mert nehezen ment egyszerre a két gyerekkel a könyvtárazás. Aztán 2 éves kora után már vele is mentünk. Könyvet együtt választottunk mindig.
2019. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 éves korától járunk rendszeresen könyvtárakba.
2019. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!