Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évest már érdemes tüzijátékr...

2 évest már érdemes tüzijátékra vinni?

Figyelt kérdés
Van itt aki vitte ilyen pici gyerekét? Nem ijedt meg? Nyugodt, tömeget jol toleralo kiscsajrol van szó
2016. aug. 20. 06:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém kettő múlt 8hónappal, nem viszem. Egyreszt későn van, másrészt a tömegben meglökhetik, nem látják és nekimennek stb... Persze ez attól is függ,hol laktok. Budapestre gondoltam, de lehet, hogy egy normál,élhető városban nem lenne ilyen probléma.
2016. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Még kisebbet is. 9 hónaposom lakodalmi tüzijátékot látott nemrég, kicsit összerezzent néha, de le nem vette a szemét az égről. Vigyorgott, sziszegett neki. Ma is megyünk megnézni, nem lesz túl későn, kisvárosban...
2016. aug. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

A fiam is kB. ekkora lehetett... Azóta is fél a hangjától. Így nagyon megbántam , h annak idején kivittük.

Ráér még!

2016. aug. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem vinném. Egyrészt nem tudhatod hogy fog reagálni, az enyém amúgy nem ijedős, vagány kisgyerek, de pl.a szülinapi tortáján megijedt a tüzijátéktól (amire 1 évesen még teliszájjal kacagott). Másrészt a hatalmas tömegnyomor miatt sem vinném ennyi idősen oda.
2016. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

2.5 éves a fiúnk nem visszük.

Sose èrtettem minek ilyen birka tömegbe kisgyereket vinni!

Késön is van, legalábbis a mi napirendünkhöz képest, és bőven lesz még alkalma az életben tüzijátékot nézni.


Majd 5éves kor körül talán, mikor már az is nagy szó lesz neki, hogy tovább fennmaradhat :)

2016. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem. Mi unokaöcsémet vittük, az eredmény egy ölben fészkelődő gyerek, és ismételgette, hogy "me' haza, me' haza". Ilyenkor még sokszor félnek tőle. teljesen felesleges ennek kitenni. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször későn van, és másnap nyűglődik.
2016. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

2 évesek a gyerekeim, eszembe se jutott kivinni őket.

21.00-ra ők már ágyban vannak, ilyenért nem borítom meg a napirendjüket. Hangos, nagy a tömeg, nem nekik való még. Szerintem 4 évesen is bőven ráér még.

2016. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
6 éves a kislányom és nem visszük. Nem értem, hogy egy olyan kicsi gyereket miért kell kivinni abba a tömegbe, úgysem érdekli még. Még a lanyunkat sem kötné le ½ órát, Nemhogy egy olyan pici gyereket!
2016. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem Budapestről van szó, pest megyében lakom, a Duna parton szokott lenni a tüzijáték, és jóval egyszerűbb olyan helyet találni, ahol nincs tömeg, mint Budapesten...inkább a hangja az, amitől féltem, nem a tömegtől, és nem attól hogy későn van, mert a napi rendjét tudjuk úgy alakítani, hogy este ne legyen fáradt.
2016. aug. 20. 09:46
 10/21 A kérdező kommentje:
egyébként a hangokkal is jól meg van, csecsemő kora óta kergeti a porszívót, általában én kapok frászt ha a kerítés mellett megugat minket a kutya, ő össze sem rezzen...de azért tény, hogy a tüzijáték baromi hangos :)
2016. aug. 20. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!