Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fürdőszoba nélküli házba fel...

Fürdőszoba nélküli házba fel szabad nevelni gyereket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Végülis a szabály a melegvíz megléte...
2019. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben bizonyíthatóan meg tudod oldani a mindennapi tisztálkodását, nem fog belekötni a gyámhivatal, ha ez a kérdés. Magánvéleményem szerint a fürdőszoba alap kellene hogy legyen gyerek nélkül is.
2019. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

1!


Nincs ilyen szabály. A tisztálkodás lehetősége van előírva. Vizet melegíteni lehet a gazon is.

2019. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdés minden terhességem él az volt, hogy van-e melegvíz.

/ szabvány kérdőív-nem azonos körzethez tartoztam a terhességei. Alatt/


Persze a melegvíz hiánya nem jelenti azt, hogy elveszik, nem engedik haza a babát, de talán védelembe veszik, magas rizikóju, ellenőrizendő családok listájára teszik őket. ( biztos van hivatalos besorolás)


Amikor nálunk kinn volt utoljára terhesség alatt a védőnő, akkor üres volt a ház, a konnektorok még lógtak ( épp a festést fejeztük be, a ház teljesen kiherélve) akkor is a kérdés : áram, melegvíz lesz-e mire a pici jön..( pedig fürdő is volt már)


1.

2019. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Van melegvíz akkor is, ha a tűzhelyen melegítik, utolsó. Sokan élnek így.
2019. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Fel szabad. Nagyanyáink (dédanyáink) idejében még nem volt, mégis felnőttek.
2019. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

6-os, megelőztél, pont ezt akartam írni.

A régi időkben is születtek gyerekek, sőt, tisztességgel fel is nevelték őket, fürdőszoba nélkül. És még a fürdetést is megoldották! Ha valakinek pl. most sincs fürdőszobája, az nem kell, hogy egyenlő legyen a kosszal, elhanyagolással. Ezért miért kellene egy gyereket pl. védelembe venni, ahogy itt valaki írta?

Az megint más szerintem, ha a lakás mocskos, vagy pl. nincs megfelelő fűtés.

2019. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Fel szabad, persze. Én is így nőttem fel, és nem vagyok se öreg se cigány. Marha sokan élnek még így. Nem mondom, hogy jó dolog, de van ilyen is még, igen.
2019. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd meg védőnő, gyámhivatalt.
2019. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Terhesseg alatt a kérdések: melegvíz van-e, zarhatóak az ablakok, van-e fekhelye és van-e fűtes. Semmilyen más kérdés nem volt, nem kérdeztek a fürdőszobat, szoval gondolom fel lehet nevelni.
2019. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!