Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdekelne, hogy egyes anyukák...

Érdekelne, hogy egyes anyukák miért adnak puszit kisgyermekük szájára? Mi ennek az oka? Miért nem az arcára ad puszit gyermekének?

Figyelt kérdés
Több esetben is láttam ezt a jelenséget más - más anyukáknál! Ezek mindegyikét okos, művelt nőkét ismerem! Óvódai tapasztalat!

#szájrapuszi #saját gyermekének!
2019. nov. 2. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem, hogy mi ezzel a gondod.


Egy okos, művelt nő

2019. nov. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Amerikaban a baratok is igy koszonnek

Oroszoknal a politikusok mar ezer eve igy koszontek egymasnak

Magyarorszag meg kevesbe befogado ilyen teren, nem tudom szerencsere vagy sajnos

2019. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Sose értettem én sem. Számomra a szájra puszinak más jelentése van és nem a gyerekemnek szánom.
2019. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Mert betegek.
2019. nov. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a hároméves fiam "lop" egyet olykor (az apja vagyok), tehát gondolom volna rá igény... Undor nélkül el szoktam húzódni, hogy naaa, meg hogy ne már szájra! Aztán persze még elkenjük kicsit azzal, hogy harapok fülre, arcra, szájra, ami morgás meg fogcsattogtatás leginkább, és persze egyúttal arccal-hanggal csiki, majd impro, beláthatatlan apajáték. Persze nemigen veheti jutalmazásnak, inkább baráti visszavágó elemi erő- és sebességfölény mellett, talán inkább arra jutalom, hogy abbahagyta. Ritkán áll neki ezzel kísérletezni egyébként, és ha nem vigyázunk, a kutyát is simán lesmárolja. Mostanában asszem kicsit módosítanom kell a taktikámon, mert tegnap este már a második "aludjon a franc" alapállapotú trollkodása volt ez a smacizósdi. Tiszta Tapsi Hapsi lassan.
2019. nov. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Mindenét puszilom, csak az intim részét nem. A szájrapuszinak kisgyereknél nincs szexuális töltete. Ha a kezét megpuszilod sem kézcsókot adsz a tiszteleted és üdvözlésed jeléül. Vagy a fülét nyakát sem is megpuszilom, felnőtteknél ez ugye erogén zóna, de gyereknél nem.

Ahogy nő ez magától alakul. A 21 éves fiammal is volt szájrapuszi kiskorában. Ahogy nőtt úgy maradt el magától.

Ha a fertőzés a bajod ezzel, akkor tudd, hogy betegen senkinek nem adok puszit még az arcára sem, ha a szexuális töltet a bajod, ebben olyan nincs, mivel nem vagyok pedofil.

Nem gondolom, hogy bármiféle baja lenne ettől a gyereknek akár egészségileg, akár mentálisan. Feltéve ha nem erőszakkal van kicsikarva az a szájrapuszi.

2019. nov. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

csak

problem ?


miért foglalkozol mással ? te nem így csinálod más meg máshogy és?

2019. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

A kerdezo csak szeretne tudni az okat... en is kivancsi lennek ra , eleg erdekes dolognak tartom.

Ha a ferjemet latnam hogy szajon puszilja a 3 eves lanyomat minimum egy nyakast kap erte . De azt se tartom okesnak ha az apa a fiat puszilja szajon. Tobb szempontbol sem elonyos ez a dolog , olyan betegseget adhatsz at amirol nem is tudsz csak hordozo vagy.De ez maganvelemeny amire biztos senki sem kivancsi.

2019. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

8.

nyakasd adnál a férjednek? jó kis kapcsolat lehet...

2019. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

javaslom h írd be a keresőbe itt és kb 200db hasonló kérdést dob fel az oldal ott találsz választ ...


nem vágom miért kell általános témáról heti 3x ugyan azt megkérdezni...


de segítek mert valószínűleg ez nem megy ...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sz%C3%A1jra..

2019. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!