Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdekelne, hogy egyes anyukák...

Érdekelne, hogy egyes anyukák miért adnak puszit kisgyermekük szájára? Mi ennek az oka? Miért nem az arcára ad puszit gyermekének?

Figyelt kérdés
Több esetben is láttam ezt a jelenséget más - más anyukáknál! Ezek mindegyikét okos, művelt nőkét ismerem! Óvódai tapasztalat!

#szájrapuszi #saját gyermekének!
2019. nov. 2. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Van, ahol ez a szokás minden szexuális töltet nélkül: régebben egyébként mindenhol ez volt a normális, a puszi eredetileg ugyanis egy etetési mód volt kisgyerekeknek. Az anya az ételt megrágta, és utána a gyerek szájába "puszilta", ahogy az állatvilágban mindenhol megszokott.

A szájrapuszi/csók a párkapcsolatban csak jóval késöbb nyeret szexuális töltetet.

De ettöl függetlenül, ez egyéni, hol mi a megszokott, ezen értelmes ember nem akad ki,nem tartozik másra.

2019. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem gusztustalan. Lehet semmi szexuális töltet nincs benne, MOST, NEKTEK. aztán hogy ha visszagondol nagyobb korába, hogy az anyját meg az apját szájon csókolta, meg gondolom fizeted neki a pszichológust. Vagy ha barmilyen szexuális zavart okozol neki ezzel. Mélységesen ostoba emberek lehetnek az ilyenek és ez nem függ ossze a diplomák számával ...
2019. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
A száj az egyik legérzékenyebb erogén zóna, ezért a szájra puszinak óhatatlanul szexuális töltete van. Márpedig enyhén szólva sem szerencsés ezt a szexuális töltetet szülő és gyermek között felszítani. A kisgyerek részéről a kellemes érzés átélése a cél, benne még nem fogalmazódik meg ilyen világosan az összefüggés; a szülőnek kéne hogy legyen annyi esze, ezt nem csinálja.
2019. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Én sem szoktam szájra puszit adni, de volt már rá példa h úgy sikerült 🙂 pici puszi, imádtam, de arcát puszilom amúgy. Régen nekem is fura volt, de így h megtapasztaltam, azt mondom semmi nincs benne, nem beteges v hasonló, aranyos.
2019. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. nov. 2. 14:12
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
A gyereknek NEM kell majd pszichológus, mert neki ez a természetes, nem szexuális élményként éli meg. (Ahogy azok a szülök sem így élték meg, akik a gyereknek így adnak puszit - nekik is ez a lehetö legtermészetesebb dolog!)
2019. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Undorito..foleg amikor a mar kisiskolas(vagy idosebb) gyerekeiket csokolgatjak igy.🤦🏻‍♀️
2019. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Nincs benne semmi szexuális töltet ? Akkor ne haragudj, mit érez a gyerek, vagy mit lát, aki a szerelmeseket is látja csókolózni és szájra puszit adni, két külön nem embert. Majd jön anyuci és megpuszilja a száját mert egy abberrált brom. Össze lehet a gyereket zavarni anélkül hogy elmondaná, vagy kifejezné felétek. Ha belegondolok, hogy olyan gyerekkori emlékeim lennének hogy kislányként apám meg anyám szájrapuszit ad (amit egyébként csak a szerelmesek csinálnak), lehet már valamelyik pszihiátrián kezelnének. De akkor ennyi erővel ne csak a gyerekeiteket csókolgassátok, hanem a nagyit meg a felnőtt, idős szüleiteket is. Semmi különbség nincs eközött és egy gyerek elrontása közt..
2019. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen természetes dolog volt a családban, hogy a szülők szájra puszit adtak, amég kisebbek voltunk és lám itt vagyok én is, mindenféle aberáltság nélkül, teljesen egészséges szexuális és párkapcsolati életet élek stb...

Fel van fújva az egész. Nem ettől fog függni a szülő-gyerek kapcsolata és a gyerek későbbi mentális élete, ennél sokkal szörnyűbb és tragikusabb gyereknevelési módszerek is vannak (pl a gyerek manipulálása, leuralása, alárendelése, vagy agresszív viselkedés, testi bántalmazás, érzelmi kihasználás és hasonlók)

Talán az utóbbiakkal kellene többet foglalkozni és jobban odafigyelni, hogy ne legyen ennyi mentálisan beteg felnőtt, esetleg már belőle is egy rém szülő.

A szájrapusziról a gyerekek leszoknak, mert ők maguk veszik majd észre, hogy a felnőttek világában mit jelent és mikor a gyerek nagyobb kisfiú/kislány lesz automatikusan nem fogja adni.

A gyerekek sem hülyék. Csak 1-2 pár évesen még picik, a szülők jelentik számukra a legnagyobb szeretetforrást.

Nincsen még intim zónájuk, kifejlett szexualitásuk, pontosan ezért hívják őket gyereknek és nem felnőttnek.

Meg tanulják persze, hogy a bugyit fel kell venni, pisilni kakilni nem mások előtt, de ezek még csak berögződések náluk, nem pedig intimitás.

2020. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!