Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utalhat az alábbi viselke...

Mire utalhat az alábbi viselkedési kép?

Figyelt kérdés

Lassan 8 éves gyerek, de még ovis

Oviban nem eszik a csoporttársakkal, nem hajlandó, inkább éhes marad

Rokonoknal sem hajlandó enni semmi normális ebédet társaságban, nagy nehezen sikerül rá venni, hogy egyen, de csak gumimacit, és gabonapelyhet eszik

Otthon is többnyire ilyeneket eszik, nagyon pufi gyerek, és feketék a fogai

Bármire megkértük pl gyere ebédelni gyere játszani stb megmakacsolta magát, és el kezdett toporzékolni és üvölteni, hogy nem akarja

Csak akkor hajlandó bármire, ha már kiabálnak vele a szülei

Bármit kérdeztünk tőle inkább válasz helyett elkezdett sírni

Otthon nem segít semmilyen házi munkában, egyedül nem tud felöltözni, fürdésnél is hiszti van, hogy nem akar menni

Csak az anyjával hajlandó aludni, nagyszülőknél v máshol sosem aludt még

Csak az anyjával hajlandó oviba menni, ha az apjának kellene vinni, hányásig hisztizik

Nem tud biciklizni, rollerezni, nem ismeri a társas játékokat, kártyákat, ezek egyáltalán nem kötik le

Adtunk neki nyomdát és papírt, de inkább a falat, parkettát, asztalt nyomdázta össze

Agresszív, ha másik gyerek útban van, bele rúg, ha épp az a játék tetszik meg neki, kitépni a kezéből, és ellöki a gyereket



2019. nov. 4. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szimplán neveletlen. Azt sem kéne ráhagyni, hogy ne veletek egyén 8 évesen, ráadásul mindenféle szennyet. Iszonyúan meg fogja szenvedni az iskolát.
2019. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem betegség, hanem neveletlenség. Nem gumicukorral, hanem normális étellel kéne etetni. Ha toporzékol, akkor mehet a sarokba és éhes marad. Tovább már nem is tudtam olvasni, mert kiborító még elképzelni is ilyen undorító elkényeztetett majmot.
2019. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a szülői hanyagságra utal. De nagyon keményen.
2019. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt mégis végig olvasni. Az utolsó bekezdés felháborító. Mit szól annak a gyereknek a szülője, akinek a gyerekét rúgdossa, ellöki a primitív kölyköd ?
2019. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok a verés híve,de olyat levágnék neki,hogy 2x is meggondolja,hogy összenyomdázza a padlót a zsírdisznó.
2019. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Erősen neveletlen. Inkább elhanyagoltnak mondanám. Elég gáz, hogy 8 évesen ovis és semmilyen fejlesztést nem kap.
2019. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem csak neveletlenség és elhanyagoltság. Nekem egyből az jutott eszembe, hogy értelmi fogyatékos is lehet.

Ok nélküli majdnem 8 éves nem az oviban lenne már régen, 6 évesen kezdik a gyerekek az iskolát. Szóval oka van, van valami baja a gyereknek.

2019. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Neveletlen és főként elhanyagolt. Nincs biztosítva megfelelő testi és lelki fejlődése, ezért kiemeltetném a családból.
2019. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmi fogyatékosság is lehet benne(nem tud felöltözni), érzelmileg instabil(oppozíciós zavar is mellé) ez fix és elhanyagolás.


Az utolsó a legdurvább, mi az, hogy nem ismer társast?? Memóriát, színra színt, fekete pétert, halligallit, amőbát?? Mi a csudát csinálnak vele fejlesztésen??


A fekete fogak vashiánytól is lehetnek.

2019. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem az én gyerekem, nekem is van 7 éves lesz, elsős lett idén, ég és föld közöttük a különbség. Anyukája panaszkodott, hogy szerinte tök normális a gyerek, az óvó néni nem tudja, hogy fogja elengedni jövőre iskolába, persze anyukája nagyon nagyon megsértődött, amikor mondtam, hogy talán valami kisegítő iskolába, vagy fejlesztős osztályba be tudna kerülni.
2019. nov. 4. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!