Ki mit javasol?

Figyelt kérdés
Sziasztok adott egy lassan 20honapos kislány.eddig mindig meg maradt a kisagyaba ott aludt ott pihent mindig 2-3honapja már nem akar meg maradni benne csak akkor tudom minden sirás nelkül bele tenni ha már mélyen alszik eddig sose aludt közöttünk csak néha-néha mikor épp apa nem volt itthon de most tanácstalan vagyok ha bele teszem rögtön el kezd visitozni hisztizni akkor nyugszik meg ha ki veszem s közénk teszem :/ és nem tudom mitől van most ez már probáltam utazó ágyba is ott is egy ideig el volt meg maradt benne de ugyan ugy mint a kisagyal abban is el kezd hisztizni sírni. Bocsi h hosszú lett..

2019. nov. 4. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek a saját ágyában a helye, ebből ne engedj. Valamelyikőtök feküdjön le mellé, amíg elalszik, előtte olvassatok mesét, az utolsót már az ágyban hallgassa meg. Kapjon egy utolsó pohár vizet, aztán csend van.
2019. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leesésgátlós ágyat esetleg nem gondoltál neki! A fiam 17 hónaposan kapta, már végső elkeseredettségünkbe próbáltuk, és onnantól kezdve a saját ágyában aludt, igaz, hogy ott kellett ülnöm vele míg elaludt, de mégsem köztünk.
2019. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy szobába vagyunk mind3an a kiságy nincs messze a mi ágyunktól látja ha ott fekszem a miénkbe de régebben is igy volt be tettem le feküdtem én is olyankor s aludt vagy épp nézte a tv-t egy kicsit s el is aludt most már ugy se jó neki ha ö a kiságyba én meg mellete a nagy ágyon fel áll s krokodil könnyekel sír hogy vegyem ki mikor ujra le fektettem ugyan ugy fel áll s sir hiába szóltam is erőteljesebben hogy most már alvás/tente addig nem nyugodott meg mig ki nem vettem🙄
2019. nov. 4. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiságyanak ki lehet venni két rácsát probáltam ugyis de folyton ki mászott s jött át a miénkbe de gondoltunk is rá a le esés gátlosra mert uton van a kisteso s a kiságy ugyis neki fog kelleni.
2019. nov. 4. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak új ágyat kapni
2019. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!