Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Számíthatok Rátok? Ellopták...

Számíthatok Rátok? Ellopták ma reggelre a kocsink.

Figyelt kérdés

Tudom nem ide való a kérésem, de mivel Ti is anyukák vagytok, hátha szivesebben segítetek..

Ma reggelre ellopták házunk elől(Kecskemét, Rávágy Tér)Golf II.autónkat, benne volt kisfiunk ülése és a csomagtartóban egy babakocsi.

Félig volt a tank, így bárhol lehet az országban.Kérlek titeket, ha látjátok netán, vagy ismerősötök, akkor hívjatok:0620 356-51-37

Hatalmas szükségünk van rá, rendszeresen a szegedi gyermekklinikára kell járnunk.

Az autó 2 hete lett felújítva 300ezerért,,,nagyon elvagyunk keseredve..

Köszönöm mindenkinek:Ancsy és Gergő

[link]

[link]


2010. júl. 17. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, II-es Golfot is lopnak még??

rohadjon le a kezük, az összes autótolvajt kivégezném

2010. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki újitotta fel? Nem lehet, hogy lemásolták a kulcsot?
2010. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

memorizáltam a képet, és remélem valaki jelentkezik.sok sikert!

azért rendőrségen is voltatok,ugye?

2010. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóltatok a rendőrségnek? Keresik ők is? Elég közel van a határ is.
2010. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Persze voltak kint a rendőrök, na de gondolom nem kell részletezni.Ismerős újította fel, így ő kizárva+betörték az ablakot úgy vitték el...

Sajna lopnak még ilyen kocsit is, főleg mert nem egy lelakott szar volt...

Annyira kivagyok, első autóm volt, 2és fél évig nem indult be, most tudtuk megcsináltatni és elvitték.

A drága szomszéd beparkolt a helyemre, így sötét helyre tudtam csak leállni, olyan rossz érzésem is volt este és sajna el is tűnt..

Köszi Mindenkinek..

2010. júl. 17. 22:03
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség mindenképp!!

Szurkolok a kisfiadnak,hogy meggyógyuljon!A szívem megszakad,amikor beteg,ártatlan kisgyerekekről olvasok!!

Én is el lennék keseredve..szívemből sajnállak titeket!!

Megjegyeztem a rendszámot,a kérdést elmentettem,ha látom az autót,egyszerre csörgetlek!!

Szerintem nincsen Győr-Moson-Sopron megyében..Kecskemétre az itteni emberek nem mennek lopni..(csak lopni..)

2010. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Másik meg az,hogy valószínűtlennek tartom,hogy mifelénk menekültek..de ha mégis,akkor majd jelzek!

És te is írj,ha megtalálták!

2010. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Meg akkor is írj,ha a kisfiúnak bármiben is segíteni tudnánk!
2010. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

TUDTAM, HOGY RÁTOK SZÁMÍTHATOK, KÖSZÖNÖM és már bőgök is...............

Nekünk rengeteget jelent ez a kocsi, főleg, hogy a kicsi beteg..

2010. júl. 17. 22:06
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
megjegyeztem én is a rendszámot, de vmi feltűnt. 2,5 évig nem működött és akkor vitték el, amikor meg lett csináltatva? Akkor ebben vagy a szerelő keze van, aki megcsinálta, vagy figyelték az autót mert alkatrésznek kellett. Ha kis településen laksz akkor csak az a kérdés kinek van még ilyen típusú autója...De a szerelőt is elő kellene venni, lehet ő adta le a drótot hogy üzemképes az autó...
2010. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!