Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon a hatodik vagy a hetedik...

Vajon a hatodik vagy a hetedik kerulet alkalmasabb kisgyerekkel elesre?

Figyelt kérdés

Van vajon erezheto kulonbseg a 7.kerulet almassy terhez kozel eso (kisutcas) resze es a 6.kerulet (diplomatanegyed) ligethez kozel eso resze kozt?

Ket kisgyerekkel (egyik szuletendo kisbaba) koltoznenk a 7bol a 6ba es nem tudom hogy megeri-e, vagy tok ugyanaz a szmog stb helyzet.


2019. nov. 15. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most készülünk felköltözni. Egy gyerekes rokonunk azt javasolta, a 7. kerületet felejtsük el, mert az a "buli negyed", nem épp alkalmas és biztonságos gyereknevelésre.
2019. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

VI... az egy elegáns környék a ligetnél

A VII. kerületben alig van park, zöld, borzalmas zsúfolt és zajos.

2019. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a koruton kivuleso resz, ott nincs bulinegyed. De remes ettol fuggetlenul, felejtsetek el:)

Csak nem tudom hogy a hat tenyleg anyival jobb-e. Koszonom az eddigi valaszokat!

2019. nov. 15. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A diplomatanegyed természetesen sokkal nyugisabb és szebb, de vagy 4-5x annyiba kerül (hacsak nem a Dózsa György út már vagy közel esik az Izabellához). Szerintem a szmognál sokat számít, hogy milyen forgalmú utcát néztetek ki. Menjetek el megnézni egy hétköznap reggel fél9kor és rájössz, jobb-e ott lélegezni, mint fél kerülettel arrébb.
2019. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utca szuper. Es hosszu elmondani, de nem jonnenk ki rosszabbul arban.
2019. nov. 15. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha árban is hasonlóak, és a ház és a lakás paraméterei is, szerintem megéri költözni, értékesebbnek számító környék.
2019. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En is arra hajlok. koszonom!
2019. nov. 15. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
7.alig van zöld.:) És a liget??
2019. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 hát igen, az már a szomszédos XIV. kerület, és elég nehéz a szűk és nyomasztó utcákból a Dózsa Gy. úton átkecmeregni kisgyerekkel.
2019. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!