Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A születési kalkulátor alapján...

A születési kalkulátor alapján kiszámoltam, hogy a hatodik-hetedik hétben vagyok! Multhéten voltam elöször dokinál petezsák mérete 6,7 mm, ma voltam ismét a petezsák 25mm volt, de embrió sehol! De mégis lehet hogy nem lesz ott baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A születési kalkulátor helyett hagyatkozz az orvosodra. Ő mit mond?
2008. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő nem mondott semmit,ez itt a baj!
2008. máj. 29. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, h nem mondott semmit!

Mikorra rendelt vissza?

Nem mondta, h mar kene ott lenni embrionak, semmit??

2008. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"lehet hogy korai" azért nem látszik ennyit mondott
2008. máj. 29. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam dokinál először a 8.hétben vagyok. UH-on már látszott a baba is, a szívdobogás is. és 10mm a "mérete"

Szerinetm csak korán mentél, pár nap és látszik majd a te kicsikéd is. Ha a doki nem mondott semmit, az jót jelent! az elsővel én is elrohantam 4-5hetesen és szinte besértődtem amiért nem írták le rögtön, hogy ott van az én gyönyörű kisfiam! :)))

Sok sikert és boldog babavárást nektek is!

2008. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azt sem mondta, hogy mekkor a szikhólyag? MErt én 5 hét 6 naposan voltam ultrahangon és 14,4 mm volt a petezsák és 3,4 mm a szikhólyag! Azt mondta még nem lehet embriónak nevezni, mert ugye nincs szívverése, de abból fejlődik a baba! :)
2008. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy korán voltál, bár nekem a 19 mm-es petezsákban is már élő embrió volt, szívdobogással.

Én a helyedben elmennék egy másik dokihoz UH-ra!

2008. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam 6 hét 4 naposan egy 8 mm-es embrió csücsült a petezsákban.

Akkor már a papíron is élő embrió szerepelt, sejthető életjelenségekkel.

Ránézésre a petezsák kb, kétszer akkora volt mint a baba, úgy 18 mm-re saccolom, a kép alapján.

Szerintem a dokidnak látnia kellett volna már valamit, ha tényleg 25 mm-es a petezsák, legalábbis egy pacnit, amiből baba lesz.

Csináltass mással is UH-ot!

2008. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A a papiromra azt irta hogy embrió árnyék jelenleg nem látható!maegkérdezte ismét hogy mikor jött meg a havim utoljára és azt monda hogy korai?amugy Április 17 jöttem meg utoljára!Elvileg nagyon jó orvos!
2008. máj. 30. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor ma vagy 6hetes 1napos, szerintem semmi okod az aggodalomra,ilyenkor petezsák látszik meg szikhólyag. Gratulálok, boldog babavárást!

2008. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!