Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lenne a legjobb a fiamnak...

Mi lenne a legjobb a fiamnak és nekem?

Figyelt kérdés

A történetem szerintem sok férfi remálma:


Megismerkedtem egy lánnyal 5 éve.


Egy álom volt annyira szeretett ( éreztette is velem) amikor átmentem annyira családias vokt nála a hangulat ( otthon éreztem magam vele) tehát egy idő után nem csak összejárogattunk hanem egymásba is szerettünk és összejöttünk.


Telt, ment, múlt az idő és terhes lett ( tervezett) na innentől kezdve 180° fordulat első hónaptól a terhességnek, hozzám se ért, 1x sem feküdtünk le , ha közeledni akartam taszítottam.


Nekem ez kegyetlen érzés volt de tudom hogy 1 -1 ilye nő van aki a terhességnél ennyire nem kíván semmit se.


A fiunk most 7 hónapos és már 16 honapja semmi sincs közöttünk egy ölelés , együttalvás , csak beszélgetünk ( de nem erről a témáról mert nem lehet vele beszélni erről)


Szó szerit a munka volt azota az életem és ő. Annyira kilátástalan a helyzet hogy kezdett a munkám rovására menni, nem tudtam koncentrálni stb 1.5 honap alatt ki is rugtak mert akárhányszor beszélni akartam vele erről nem tudta megérteni hogy ez nekem mennyire rossz és így figyelni se tudtam bent a munkahelyen, ezután egy másik munkát kaptam és innen is 3 hónap alatt szépen kirugtak mert úgy jártam haza mint egy "idegen" aki egy alberlőtárshoz megy haza.


Kisfiunk születése után csak rosszabb lett a helyzet, szó szerint én csak "vagyok" egyszerűen teljesen hidegen hagyja hogy velem is foglalkoznia kellene mondom ezt úgy hogy imádom a fiamat és imádtam a barátnőmet is de mint ha ott se lennék, fiam amikor 4 Hónapos lett annyira rossz lett minden még ennél is ami volt csak a gyerek miatt voltam már otthon semmi másért.


Ebben az időszakban beugrós munkákat tudtam vállalni és ebből éltünk, már ott tartottunk hogy könyörögtem neki hogy ne legyek egy idegen a saját családomba mert csak 1 dolgot nézett hogy a gyerekkel minden rendben legyen ( ami nagyon pozitív) ekkor már azért könyörögtem hogy nem tudok munkát így keresni mert lelkileg nem bírom már es 1 hónap alatt ki fognak újra rugni.


Ekkor az anyagi helyzetünk is kezdett rossz lenni ( elötte nem volt rossz de nem is voltunk gazdagok... )


Itt 4 hónapos volt a fiam és itt már 13 hónaonál jártunk hogy hozzám sem ért egy puszit nem adott vagy egy ölelést sem.


És itt történt egy pillanat alatt egy váratlan dolog velem, kaptam egy ismerőstől egy ajánlatott Franciaországban tisztán 520.000ft ért +szállás+ étel vagyis nekem az 520e ft már tisztán az enyém volt.


Soha nem akartam azt hogy a fiamtól távol legyek és azelött sokszor dolgoztam külföldön fiam után már a gondolat sem.merült fel bennem.


Jelen pillanatban kit vagyok Franciaországban 1700km re a családomtól hogy megmentsem azt , legalábbis ez volt a terv mert amikor Baratnőm meghallotta ezt a lehetősséget nála jobban senki nem ösztökélt , " szeretné ha kimennék , hazaküldöm a pénzt és minden jó lesz mert gyüjteni fogunk"


Ezt amikor hallottam tudtam hogy tenyleg helyrejöhetünk anyagilag de kegyetlenül rosszul esett mert azt hittem hogy ő is úgy latja a dolgokat mint én hogy boldogan együtt kellene nevelnünkna gyereket.


Már 3 hónapja kint vagyok, napi szinten beszélünk skype on , küldi a gyerekről a kepeket videókat de ezen felül olyan dolgokat már nen ír hogy mennyire hiányzom neki vagy hogy éreztesse hogy van értelme ennek az egésznek.


Havi 1500eurót keresek és ebből 1300eurót hazaküldök 3 hónapja és még egy jóideig kint leszek. De szó szerint tönkretesz lelkileg hogy azért vagyok itt hogy a családomat megmentsem és reménykedek egy olyan dologban hogy utána amikor hazamegyek szeretni fog....


Nem tudom mit kellene tennem, ennyi idő után és ezek utám már talán magamnak is be merem vallani hogy nem szeretem már őt és kezdem is igy érezni, pedig nekem az lett volna a legfontosabb és az álmom hogy családba nöljön fel a gyerek ha már nekem nem volt .


Egyszerűen azt nem tudom hogy késöbb mint fogok tudni mondani a fiamnak hogy miért nem családba nő fel....


Már annyi mident próbáltam megtenni ezért az egésszért hogy rengetegen hülyénnek is néznek mert ismerik a törtenetem csak ha sima kapcsolat lenne akkor már régen nem lennék benne , de igy hogy van egy fiam így nem tudom csak úgy feladni de már nagyon elfáradtam


7/6 napot dolgozok 12 órában fizikai munkát és a pár kepen és a "napi helyzeten" másról nem is szól a napom.


El kellene ezt engednem mert már nem nagyon bírom...


2019. nov. 20. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, el kellene engedned, mert a pénz nem old meg semmit. Nem fog jobban szeretni. Lelkes volt, mert így kényelmes neki,hazaküldöd a pénzt, de nem kell veled fizikailag foglalkoznia. Ne küld haza az összes pénzt, tartalékolj magadnak, keress valami megoldást az ő lakóhelyük közelében, próbálj meg minél több időt a gyerekeddel tölteni, a nőt meg engedd el. Nekem is nagy álmom volt egy jól működő család, de a férjem megcsalt és elköltözött az új nővel külföldre, egyedül maradtam a 4 éves gyerekemmel. Én is búslakodtam azon, hogy apa nélkül maradt. De összeszedtem magam, később lett új párom, aki azóta a férjem, és 9 éve boldogan, családként élünk. A gyerekem apja meg szakított a nővel, közelebb költözött, lett új barátnője, aki normális, és szereti a lányomat, úgyhogy próbálok segíteni, hogy több év kihagyás újra normális kapcsolat alakuljon ki közöttük, mert mindenki megérdemel egy második esélyt. Neked is csak egy életed van, és ez amiben most élsz, az nem élet. Ha a gyereked közelében tudsz maradni, és foglalkozol vele, az sokkal jobb neki, mint ha velük élsz, de egy boldogtalan zombi vagy.
2019. nov. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Elso korben max 300e kuldenek havonta a tobbit te tedd el magadnak a jovodre.

Majd szepen amit it leirtal leirnam neki

H mennyire szar volt az elmult idoszak es h orulsz h kimentel. A 300e a gyt elegedjen meg ennyivel mert te uj Eletet akarsz es nem szenvedni a jelenlegiben.

Neked kell a meleg csalad az oleles a szex a jo szo. Ha nem kapod meg akkor szelavi de az elso utadba kerulo novel kapcsolatba lepsz.

2019. nov. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk meghallgatnám a másik oldalt is. Vmi csak törtènt. Meg azért nem veszíti el vki az àllását, mert rég óta nem szexelt.
2019. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
#2 300ezer gyerektartás??? Ne vicceljünk már. Nem fordítva akartad írni a felosztást? Ha 200at kapna, akkor is vígan éldegélhetne. Azért a kérdező dolgozik meg ezért a pénzért, ráadásul neki kell új életet teremtenie magának. A barátnőjének meg a babának van hol lakni, szerintem irreális, hogy a fizetése több mint felét adja haza.
2019. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem 300 euróra gondolt a válaszadó. Ez így is majdnem/kb 100 ezer forint de azért az 1500 eurós bérhez képest reálisnak tűnik.



Kérdező, ennek a kapcsolatnak nincs jövője te is tudod. Irreálisan sok pénzt küldesz, inkább tegyél félre a jövődre, egyébként is te dolgozol meg a pénzért.

2019. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy balek vagy te! Asszony rég arra gyűjti a hazaküldött pénzed, hogy le tudjon pattanni ha véletlenül vissza akarnál mászni a nyakára.
2019. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem hiszem, hogy csak a párod volt a hunyó abban, hogy minden intimitás eltűnt közületek, és még senki nem veszítette el a munkáját azért, mert a párja nem szexelt vele. Ha azt akarod, hogy család legyetek, akkor azért tegyél, azaz legyél jelen fizikailag az fiad életében és ne a pénzért cserébe várj a nődtől meg tőle szeretetet. Nagyon sok férfi van, aki a munkába menekül otthonról és aztán azzal takarózik, hogy a családjáért dolgozik. Ha nem szereted a párod, olyan sérelmeket gyűjtöttél, amikből már szerinted nincs visszaút, akkor váljatok el, fizess gyerektartást, a többit figyeld meg, hogy meg fogja oldani, viszont ami legfontosabb, neked is meg kell oldanod, hogy többet veled legyen az a gyerek, legyen lehetőséged megismerni és neki is téged, és olyankor egyedül ellásd, átélve a felelősséget, igazi apa szerepet és minőségi időt tölts vele. Ennek sokkal több értelme van, mint skype-on álvigyorral integetni neki és perkálni a zsét, miközben haragszol rájuk, hogy kizsigerelnek, kirekesztettek és nem elég hálásak.
2019. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kuld haza az egesz penzt!!! Neked hamarosan uj otthon utan kell nezned (feltetelezem sosem tenned ki a not gyerekestul az utcara) igy szukseged lesz a penzre. Es csak remenykedj, hogy az eddig hazakuldott penzbol nem epp o is ugyan ezt csinalja!! Ne legy buta, ez mar nem kapcsolat.
2019. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Nem fog tetszeni, amit írok, de ha nem hiszed el, azt te fogod megszívni! Sajnos.


"Megismerkedtem egy lánnyal 5 éve.

Egy álom volt annyira szeretett ... tehát egy idő után nem csak összejárogattunk hanem egymásba is szerettünk és összejöttünk.

Telt, ment, múlt az idő és terhes lett ( tervezett)"


Eddig idilli a történeted. Most mond. Szerinted nem gyanús, hogy amint terhes lett, elfordult tőled? Csak a gyerek kell neki, te nem?

Nem lehet az, hogy csak eljátszotta azt, hogy szeret, mivel gyereket akart, te pedig elhitted?


Sajnos ugyanis vannak ilyen nők, akik ilyen szempontból személyiségzavarosak, esetleg önzők, csak a cél érdekében mindent, utána meg kopj le, méghozzá gátlástalanul. Akik esetleg már úm. "benne vannak a korban", és csak a gyerek a fontos, és soha nem jött össze senkivel semmi,...

Ismerek olyan apát, aki azért van együtt a feleségével, mert ott vannak a gyerekek, az asszonya frigid! Taszítja! Nagy ritkán ha vanillázásba belemegy, de a nő sohase kezdeményez. Az apa hasonlóan rendes férfi, mint te, kedves kérdező, bár ő ezt tudatosan vállalta annak ellenére is, hogy a nő nem kívánja nagyon a szexet, viszont jó anya, ők ketten pedig amúgy jó szülők. A szex miatt ellenben a pasi fiúkkal elégítteti ki a vágyai egy részét, mert úgy véli, hogy "az nem megcsalás, mivel amit tesz, nem nővel teszi".


Természetesen nem biztatlak én is hasonló dolgokra, ellenben szerintem sürgősen keress egy pszichológust, aki segít neked ezt a helyzetet kezelésbe venni! Őszintén sajnálom, hogy ilyen idilli kapcsolatból lett ez, és hogy a jelek szerint hétvégi apuka leszel csak a fiad életében, de a saját érdekedben felejtsd el ezzel a nővel a szerelmedet, és csak magadra, valamint a fiadra koncentrálj! Szedd össze magadat, mert ha a nőnek nem is, de a kisfiadnak még szüksége lesz rád! Éppen ezért építsd fel előbb magad, keress egy pszichológust, majd keress egy jó ügyvédet is, aki segít neked a kialakult helyzetet jogilag kezelni!


A pénz egy részét meg ne küldd haza ennek a nőnek, hanem a fiadnak nyiss egy pénzügyi terméket, amely majd elkezd kamatozni, a most hazaküldött pénz 2/3-át vagy 3/4-edét pedig tedd félre a fiadnak! Neki már nyugdíja se lesz, és ha sikerül mellette maradnod, és megbecsül, ha 18 lesz, kezdd el csepegtetni neki a pénzt. Hidd el, ezekkel sokkal többet tehetsz érte, és magadért is, mintha most minden pénzt hazaküldenél! Pontosan tudom, mennyit ér most egy euró, hát akkor még 1300... annyi nincs szüksége a fiadnak most, csak ez a nő veri el! Ne légy ennél balekabb! Elég oda 200 EUR is/hó, főleg, hogy a nő le se sz...rt téged! Minek fizetsz akkor ennyit ki rájuk feleslegesen?


Szedd össze magad, és kitartás! :)

2019. nov. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

"amikor Baratnőm meghallotta ezt a lehetősséget nála jobban senki nem ösztökélt , " szeretné ha kimennék , hazaküldöm a pénzt és minden jó lesz mert gyüjteni fogunk"

Hát persze. Tűnj el, hagyj még jobban békén, de azért perkálj, mert kell a pénzed! "Gyűjteni fogunk, azaz a nő és a gyereketek címén"... hát hogyne.


A pénz szerinted megoldja a problémáitokat?

Szerinted szerelmet, megbecsülést lehet pénzért vásárolni?

Nem érzed azt, hogy a párod egy dögkeselyű, akinek csak a pénzed kell, te nem? Különben miért ösztökélt volna ennyire, hogy menj el a franciákhoz? Meg hogy majd "gyűjtögetünk", miközben nem is szeret, nem is becsül meg, sőt, eltaszít? Miért fogalmaz akkor T/1-ben?

Nem hangzatosabb, ha pénzről van szó, hogy "akkor már mi gyűjtünk", miközbenle se sz....r téged, azaz az ő szemében csak ő létezik magának, meg a kisfiatok, akit akár fel is használhat a céljai érdekében?


Ne légy naiv, és ne adj ennyi pénzt haza!

Szedd össze magad és vedd vissza azt a nadrágot, amit átadtál ennek a nőnek! Vedd vissza a méltóságodat, kérdező, különben tönkremész, miközben a kisfiadnak apja is van, nem csak anyja! :O

2019. nov. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!