Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogy lehet bő...

S. O. S.! Hogy lehet bő nadrágszárból bevenni? A fiamnak túl bő nadrágot vettünk, az évnyitóig megkell csinálnom! Ha rajzon fotón mellékelné valaki az lenne a legjobb!

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a nadrág szára bő (a dereka pont jó rá). A varrást csak a térdig bontsam fel, vagy az egész belső részt szedjem szét, hogy jó legyen a nadrág esése???
2011. aug. 30. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak belül van varrás?
2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A belső és a külső oldalon is van szimpla varrás.
2011. aug. 31. 21:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig érdekel! Kényszerhelyzetből gumit raktam az aljába, de máskor is kell majd a nadrág, megcsinálnám!
2011. szept. 4. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap megkérdezem anyukámat, és "megmondom".
2011. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Várom :)
2011. szept. 9. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, csak mostanában 1000 felé járt az agyam!

Most kérdeztem meg. Na szóval:

Ha a fenekére is nagy, bontsd ki derékpántig a varrást (külsőt és belsőt is). Ezután a derekától indulva lefelé fokozatosan kell bevenni belőle, a külső és belső szárán is.

Add rá a gyerekre, nézd meg, jelöld be - gombostűvel - , hogy mennyire kell szűkíteni. Azután leveszed róla, és megjelölöd a tű mentén, hogy hol kell varrnod. (kihegyezett szappannal rajzolhatod, ha nincs otthon szabókrétád)

Nem tudom, érthető-e, ahogy leírtam?

Ha nem, akkor kérdezz nyugodtan, megpróbálom másképp...

2011. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!