Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégi gyerekeknek szoba?...

Hétvégi gyerekeknek szoba? Csak szerintem felesleges?

Figyelt kérdés

Párom előző kapcsolatából van 2 gyerek akik havi 7-8 napot vannak nálunk. Most építkezünk és anyós nyomatja, hogy legyen nekik itt is külön szoba (4 éves lány, 7 éves fiú)

A ház már így is 4 hálós. Szerintem elég lenne a meg lévő gyerekszobába +1-1 ágy/szekrény. Nem kellene egy 6 személyes hodály...szerintetek?


2019. nov. 22. 17:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%
Egy külön kisebb szoba, amibe 2 ágy (vagy emeletes ágy) + néhány apróság elfér, az jó ötlet lehet. A saját gyereketeknek is jó, ha nem kell a szobájába aludniuk.
2019. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%
Az majdnem a hónap harmada. Szerintem indokolt, hogy a 4 hálóból legalább egy jusson kettőjüknek. Neked nem gyerekeid, de a párodnak igen.
2019. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
68%

Khmmm

Mi az a hétvégi gyerek??? Te így tek8ntesz a párod előző házasságából született gyerekeire? Valakik, akik beleköpnek a hétvégétekbe?


Egyébként meg neked és a párodnak kéne ezt eldönteni. Anyósnak ebbe nagyon nincs beleszólása.

Párod mit mond?

És nem sokáig lesznek 4 és 7 évesek ám...

2019. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Én már ezt is próbáltam, de nem külön es ugyan olyan nagy, ugyan olyan drága mint a többinek.
2019. nov. 22. 17:36
 5/46 A kérdező kommentje:
Párom nem tudja mi legyen. Az anya is rágja a fülét, én is, az exe is. Ha lesz +2 szoba akkor nem lesz 7 személyes kocsi és soha nem tudunk együtt menni az ő gyerkőcceivel sehova hosszabb távra.
2019. nov. 22. 17:39
 6/46 anonim ***** válasza:
61%
Kié lesz a ház? Döntsön az, és ne szavaztassátok meg az egész rokonksággal. Vagy beszállnak a költségekbe ők is? Mert szerintem legyen 10 szoba, tök mindegy, költözzön oda az ex és anyós is, nem nekem kerül pénzembe! :D
2019. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
78%

Egy szoba legyen a két gyereknek, nem felesleges.

Gondolj bele, a közös gyerekek majd mindig örülnek neki, hogy valaki betolakszik a szobájukba. 4 évesen ez még lehet hogy buli, de 14évesen már nem annyira.

2019. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem legyen +1 kisebb szoba nekik, emeletes ággyal. Most még kicsik, de megnőnek ám. És a közös gyerekeknek sem kell jóképet vágniuk a következő 10-15 évben ahhoz, hogy hétvégente nem lehet nyugtuk a saját szobájukban.
2019. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen egyetértek az előzőekkel. Azt tenném még hozzá, hogy mi van, ha a elkövetkező évek úgy hozzák, hogy a gyerekek a párodhoz kerülnek? Most persze lehet, hogy nem úgy fest a helyzet egyáltalán, de senki nem lát a jövőbe.
2019. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
49%

Nem felesleges! Hatan vagytok.


Egyrészt: a ti közös gyerekeitek is lesznek nagyobbak, és kiverik a hisztit, hogy osztozni kell az intimszférán.

Másrészt tényleg nem maradnak 4 és 7 évesek. Lesz, hogy épp összekapnak, tanulni akar, már kamaszodik és fárastják a kisebbek, stb.


Az is benne van a pakliban, hogy idővel valamilyen okból hozzátok kerülnek. Mondjuk, mert egy kicsit az apjával akar élni. Vagy a ti közeletekben van jobb iskola. Ne adj isten, az anyjukat éri valami.

Szóval egyáltalán ne úgy rendezkedj be, hogy a férjed két gyereke úgyis az anyjukkal él.


A hétszemélyes autóval meg ne zsarold a férjed, mert azon fogod kapni magad, hogy ő a két gyerekével és az anyjukkal nyaral, mert pont beférnek egy kocsiba.

Ott a támogatás, 3 gyerekkel kaptok 2,5 millát 7személyes új autóra. Inkább ezt bokszoljátok le, hogy papíron nálatok él a két nagy, és akkor lesz pénz plusz szobára. Mindenki jól jár.

2019. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!