Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet bérelni hotelt pár...

Dani0628 kérdése:

Lehet bérelni hotelt pár napra csak gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva leszünk együtt a barátnőmmel 1 éve és szeretném meglepni azzal, hogy elvinném valahova pár napra, de nem tudom, hogyan lehetne megoldani, mert eddig sehol nem láttam ilyen opciót, hogy felnőtt nélküli hotel szoba bérlés lehetséges lenne és amúgy tartok tőle is, hogy nem lehet :( Valaki tudna segíteni?

2018. ápr. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúltatok 16 akkor lehet.
2018. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de arra készülj fel, hogy előre fognak fizettetni, és jobban rátok néznek.
2018. ápr. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én akkor leszek 15 barátnőm meg 14.

Köszi a válaszokat egyébként, ment a zöld :)

2018. ápr. 18. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
2 lányom van, egyik sem mehetne el egy hotelbe 14 évesen. Igaz, pasija sem lehetne 13 évesen. Szülők elengednek titeket? Ők fizetik?
2018. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 éjszakáról lett volna szó és egyébként és elengedtek volna. Amúgy már kitaláltam mást...de köszi a válaszokat!
2018. ápr. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!