Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vágynátok hasonló jellegű...

Vágynátok hasonló jellegű kikapcsolódásra/programhelyszínre kisgyermekkel?

Figyelt kérdés

Kedves Szülők, Édesanyák!

Vállalkozásom elindításához keresem az ötletelőket, véleményeket.

Egy kisebb sport létesítményt szeretnék létrehozni, futópaddal, eliptrikus trénerrel, leg magic, szoba kerékpár, flabélos- terveztem bele.

Egy kis kávé sarkot, ahol az ott edző, tornázó, vagy csak arra járó szülők be tudnának jönni gyermekeikkel.

A szolgáltatás lényege az lenne, hogy levennénk a szülőkről egy kis időre a terhet, amíg edz, flabizik, vagy iszik egy nyugodt kávét a másik gyermekes Édesanyával.

Az ötletet a saját életem inspirálta/inspirálja, mivel nekem is van egy kis gyermekem és alig van időm sportolni, egy nyugodt időt eltölteni a barátnőmmel.

Egy olyan helyiségben gondolkodom, ahol a gyermek látja az Édesanyját, az anya is gyermekét, de mégis a sok játék, a nagy gyermek sarok és a szakszerű felügyelet hozzá járulna ahhoz, hogy mindketten jól érezzék magukat, ezzel feltöltődve egy kicsit.

A véleményetekre vagyok kíváncsi, Ti mit szólnátok, ha a lakhelyeteken lenne ilyen, igénybe vennétek e ezt a szolgáltatást? Vagy bármilyen más ötletre!

Köszönettel! :)


2019. nov. 25. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A lányaimból kiindulva: ha látnak, nem maradnak ott semmilyen játékkal, vagy én vagy az apjuk kell, hogy ott legyen. Én sem szívesen kávézgatnék így. Mozogni meg tudok alvásidőben, ha meg rámtör a gépezhetnék, akkor olyan játszótérre megyünk, ahol vannak felnőtt cuccok is.
2019. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Az én gyerekeim imádnak, én is nagyon. Nekem mindig félelmem, hogy másnak túl sokak a gyerekeim (2 éves és fel éves ikrek), ezért felek aggódnék a felufyeloeert
2019. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Horaires ***** válasza:
87%
Én igénybe venném :)
2019. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ha ki akarok kapcsolódni ráhagyom valakire a gyerekeket. Ha a közelben vannak csak idegbajos vagyok
2019. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát az én gyerekem csak ott hisztizne, hogy ki akarja azokat próbálni, amiket a felnőttek.
2019. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Edzőterembe beereszteni a gyerekeket? Elég baledetveszélyes ötlet.
2019. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Van millió olyan fitness terem, ahol van gyermekmegőrző és kávézó is. Semmi új nincs az ötletedben, max az a a marhaság, hogy látják egymást. Ez a világon senkinek se lesz jó, az átlag gyerek nem fog ott maradni.
2019. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!