Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Okozhatok traumát a kislányomn...

Okozhatok traumát a kislányomnak ha ezzel "fenyegetem "?

Figyelt kérdés

2 éves múlt a kislányom, rendszerint csupa káosz a szobánk mert kipakolja az összes létező játékot ami van neki, mivel naponta többször eljátssza és járhatatlan az út a szobából ki vagy be többször is össze kell pakolni őket. Na már most én egyszer mondtam neki hogy pakolja össze vagy hozom a porszívót... erre össze is pakolta ahogy tudta szóval nem úgy ahogy én de egész jól.

Azóta többször általában minden nap mondom és kicsit félek hogy ez esetleg neki egy trauma. Már próbálgatok javítgatni a mondatomon is hogy szimplán megkérem vagy megkérdezem melyik teszi vissza de ezzel valahogy nem értem még el "sikert".

Köszönöm ha válaszoltok vagy adtok tanácsot hasonló nézeteitekről


2019. nov. 26. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nagy trauma nem lehet neki, hiszen továbbra is ugyanúgy szétpakol.
2019. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam már olyat, hogy ha nem akar kijönni a kádból, kihúzom alatta a dugót :) Nem hiszem, hogy örök sebet ejtettél a lelkén. 2 évesen még az az elvárható szint, ha együtt pakoltok el.
2019. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi... idővel úgyis elfelejti. Még csak 2 eves
2019. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a traumatikus? Túlzásokba esel nagyon.
2019. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan mar. En azt mondtam, ha nem pakol el, kidobom. Nem pakolt el, en kukaszsakba szedtem, es kidobtam... Kiraktam hazon kivuore. Azota elpakol, pedig visszakapte 2 het utan a zsakba szedettet is.
2019. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy. Nevelni kell egy gyereket. En is azt mondom, hogy ha nem pakol el 3ra akkor kidobok mindent. 1...2...es mar pakolja. :)
2019. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Én már lehettem vagy 8 éves mikor még mindig káosz volt a szobámban.játékhalom minden hol.Most mégis nagyon igényes,tiszta ember vagyok,rend van nálunk.Majd kinövi,nem venném olyan halál komolyan ezt a részét főleg nem egy két évestől.
2019. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Én is szoktam a porszívóval fenyegetőzni, néha a szemeteszsákkal is.

Ahogy jár felénk a zoknilopó manó is. Azóta bedobják a szennyest a szennyestartóba és nem egy ruhasáv vezet a szobából a fürdőbe.

2019. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy okozhatsz, nem kell túlmajmolni a gyerekeket! Csak arra figyelj, hogy nehogy megszokja és akkor tényleg vinned kell a porszívót, ha mégsem, nem leszel hiteles!
2019. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Ezért rossz a porszívó. Zsákba összepakolom és megy a kukába sokkal hatásosabb. Mert, ha mégis túltolja a gyerek, akkor bizony össze lehet szedni.

Azért ne féltsed a lelkét ennyire, nem kell túlmajmolni a gyereket. Mi lesz még kséőbb, ajajjj. Jön az igazán erőszakos korszak, amikor dacol ezerrel. Te leszel lelkibeteg, ha már iylenen fennakadsz

2019. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!