Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak a füle a fülbeval...

Kislányomnak a füle a fülbevalónál nagyon csúnya, szinte már gombóc van a lyuknál, gyulladás vagy nem is tudom elhalt hámsejtekből. Nem tudom kivenni a fülbevalót. Volt valakinél ilyen? Hogy lehet kiszedni sérülésmentesen?

Figyelt kérdés
Elég nagy az eleje, mögé nem láttam, hiába tisztán tartom a fülét, ez valahogy megbújt. Nem merek hozzányúlni, mert ha kikapcsolom is a fülbevalót, nem jön ki emiatt a göb miatt, be van szorulva, se előre se hátra. Nem is nagyon engedi hogy nyúlkáljak hozzá, fogalmam sincs hogy oldom meg hogy ne sérüljön a lyuk.

2019. febr. 25. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
orvos
2019. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet pattanás?
2019. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos alaposan lefertőtleníti!
2019. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz

Sztem ránőtt

2019. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vártad meg míg így megnőtt? Azonnal vidd el orvoshoz, mert tényleg úgy tűnik ránőtt
2019. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sebészet, kiszedik, fertőtlenítik.
2019. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt hasonló, igaz a fülbevaló kijött, de a luk mellett volt egy nagy göb, amitől vissza se tudtuk volna tenni a fülbevalót. Többször olajos kézzel masszírozgattam neki és végül kijött. Mintha begyűlt zsír lett volna :-( előlről egyáltalán nem látszott. Jártunk úgy is, hogy kezdett ránőni egy bedugósra, egy hétig se volt benne, mégis véresre begyulladt a füle. Akkor is ki tudtuk venni a fülbevalót és betadinnal körbekentem. Pár nap alatt szépen meggyógyult. Ha ki sem bírod venni a fülbevalót, akkor biztos orvosi segítség kell.
2019. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vadhús. Vidd orvoshoz.
2019. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak visszaírok hátha valakinek jól jön majd, este fürdésnél jól beáztattuk sokáig, felázott és magától kicsúszott a fülbevaló. Rárakódott hámsejtek voltak amik nem engedték le. Utána bekentem Betadinnel, majd Tetrannal, már másnap nem látszott semmi. Köszönöm a korrekt hozzászólásokat!
2019. márc. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!