Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy szülőt hogyan lehet...

Egy szülőt hogyan lehet tanárként rávenni hogy vágassa le a kislánya frufruját?

Figyelt kérdés

Másodikos és egész évben túl hosszú volt kitakarja mindkét szemét állandóan pislog látszik hogy zavarja.

Szülei szerint így tetszik neki.


2019. dec. 12. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Nézd, amikor a gyerekről van szó, akkor a szülő nem tanár vagy orvos, bányász vagy csellista, hanem szülő. Te pedig tanárként közlöd, hogy a gyerek pislog egész évben, láthatóan zavarja a szemét a hosszú haj, és megjegyzed, hogy vagy levágatják, vagy eltűzik neki a haját, vagy te magad jelented a gyerek elhanyagolását a Gyámhatóságon.


Ugyanis az ilyentől elromlik a gyerek szeme, és amúgy is nehezen tud koncentrálni. Ha tanár vagy, akkor magadnak is tudnod kell, mi tartozik a gyermekbántalnazás címszó alá (nemcsak a durva verés éa a pofonok).

2019. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Én emlékszem mikor alsósok voltunk a tanár néni azzal "fenyegette" a túl hosszú frufrus lányokat, hogy ha nem lesz levágva akkor ő fogja cikkcakk ollóval 😂
2019. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 1-es ne beszéljél már szamárságokat és ne buzdítsd olyanokra a kérdezőt amivel bolondot csinál magából. Ha valóban tanár akkor pontosan tudja, hogy ennek semmi köze a veszélyeztetéshez, és az esetében sem a gyámhivatalnak jelez, hanem a területileg illetékes család és gyermekjólétnek.Csak hogy kompetens választ is kapjon a kérdező...


Kérdező: beszélj a szülővel ennek a veszélyéről.A kislány mit szól? Ő is tiltakozik a hajgumi ellen?

Nagylányom csinálta azt hogy reggel megcsináltam a frizuráját, beért és mindent kiszedett a hajából. A tanár néni sokadik kérése utan azt mondta legközelebb ollót hoz és levágja a haját 😅 ez hatott.

Esetleg legvégső esetben vigyél zacskó befőttes gumit és fogd fel neki.

2019. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, te nem pislogsz?
2019. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondtad a szülőknek, hogy elromolhat tőle a szeme? Ha növeszti is, egy csatot még igazán rakhat bele.
2019. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már monstam nekik.

Sokszor be van pirosodva a szeme annyira beleér.

2019. dec. 12. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Van olyan tanár aki elsö elején közli, hogy a hosszú hajú lányoknak össze kötve kell a padnál ülni, mert elöre bele lóg a munkájukba.


Tartsál a terembe hajgumit és hajcsatot, és az a gyerek akinél ez probléma annak ajálnd fel a lehetöséget.

2019. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel a helyesírással nagyon kétlem, hogy a kérdező egy tanár lenne. Ha mégis, kérem tessék megírni, hogy mégis melyik iskolában, így messziről el tudjuk kerülni.
2019. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne vágd le neki, és ne is fenyegesd ezzel, én ennél kevesebbért is kaptam már reklamációt. Vigyél csatot és tűzd el!
2019. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!