Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekednek sima vagy elektro...

Gyermekednek sima vagy elektromos fogkefèje van? Hány éves? Megéri beruházni elektromosra?

Figyelt kérdés
Akinek a gyermeke elektromos van, hány éves kortól használja?
2019. dec. 12. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz csaladnak elektromos van, 1.5 eves koratol a fiunknak is. Imadja es konnyebb fogat mosni igy
2019. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is nagyon kell rajuk beruhazni sem. Ha nem a legcsillivillibbet veszed meg, az oral-bb sincs veszes aron, de tapasztalatom szerint a dm-es is van olyan jo (max hamarabb tonkre megy, de ez meg igy is evek). Amire figyelj hogy semmikepp ne elemest vegyel. Amugy nekem az oral-b mar 7 eves. Es semmi baja.
2019. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima. A fogát én mosom. Semmi nehéz nincs benne. 3 éves.
2019. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elektromos van mindenkinek, gyerekeknek 2 éves koruktól
2019. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 és 7 évesek, kb egy éve van elektromos fogkeféjük. Nagyon szeretik, sokkal nagyobb örömmel mosnak vele fogat meg hát jobb is, alaposabban tisztít, érzem én is magamon :)
2019. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!