Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem le vagyunk maradva...

Úgy érzem le vagyunk maradva fiam 2 éves lesz februárban es szinte szot mond csak, azt is csak ha akarja, Szobatisztád téren semmi . Valóban kellne mar beszélnie? Vagy csak a körülöttem levők babája ilyen ugyes

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim is ilyenek voltak, nincs velük semmi baj
2019. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz megnyugtató amit írok, az én fiam 4 és fél évesen kezdett beszélni. 2 évesen nem sok szónál tartottunk, de nem is gyarapodott.
2019. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

2,5 volt majdnem a lányom,mikor tőmondatokban kezdett beszélni.

Szavakat se mondott előtte csak babanyelven gagyogott.

A legtöbb gyerek csak ovikezdésre lesz szobatiszta. Tehát 3-3,5 évesen

2019. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent, fiú 2 és fél évesen, lány 2 évesen kezd beszélni, akkor kellene lenni 50 szónak. Lányom két és fél éves, 10 szót tud, elvittem egy felmérésre, járunk logopédushoz azóta, de semmi baja nincsen, van róla papír, ovi előtt ha nem beszél, akkor újra kell menni a beszédvizsgáloba. Szobatisztaság manapság már az ovi előtti nyáron szokott összejönni. Nincs lemaradva a fiad.
2019. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nincs lemaradva. Fiam most töltötte a 2őt. Szavai :cica, anya, apa, tata, heló, mú, vau vau és ennyi. A bilire nem hajlandó ráülni, ritkán belepisil a babapiszoárba és ennyi. A védőnő azt mondta semmivel nem vagyunk elkésve.
2019. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!