Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz februárban a...

2 éves lesz februárban a testvérem és nem tudjuk leszoktatni őt a pelenkáról. Tudtok jó tanácsokat adni, hogy szoktassuk le a pelenkáról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Van egy tippem: mondjuk SEHOGY?


Hova a fenébe siettetitek???

Egy kisgyerek idegrendszerének MEG KELL érnie a szobatisztaságra! Ez kb. 2,5-3 éves korban következik be. Addig erőltetni egyenesen butaság és barbár dolog!

2015. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

2 éves mi a fityfenének!!!!!!!


majd 2.5 3 éves között na majd akkor sikerülhet.

agyilag fejlödnie kell basszus nem ugy möködik hogy ma holnap kitalálom te le fogsz szokni na pelenkárol és kész. gondolkozz és olvass utánna

2015. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjatok még időt neki. Ne az legyen a mérce, hogy más kicsinek ennyi idősen már nem kell pelus, nincs két egyforma gyerkőc. Biztos vagyok benne, hogy jövő ilyenkor már nem fog kelleni pelus, szóval türelem!
2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leszoktatni, majd ő leszokik. Az én gyerekem egy évvel idősebb és még pelenkás.


De állítólag a texlipelenkás gyerkőcök hamarább lesznek szobatiszták, mint az eldobhatósok. Aztán lehet, hogy csak városi legenda.

2015. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, majd nyáron már esetleg lehet vele próbálkozni, de nem erőltetni!!!
2015. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány?
2015. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kislány
2015. jan. 9. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Kérd meg édesanyádat, nézzen körül a környezetében hány olyan gyerek van, aki még nincs 2 éves és már nem hord pelenkát. Mivel ez a szám jó eséllyel a nullához fog közelíteni, talán ő is belátja majd, hogy irreális dolgot vár a kishúgodtól.

De nem is értem, a szüleid már felneveltek legalább egy gyereket, ennyire nem emlékeznek, hogyan működik ez a dolog?

2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kisfiam most lett két éves de még ő is pelenkás. Nem aggódom emiatt és szerintem nem is kell. Mellesleg a védőnőnk is azt mondta, hogy van aki csak 3,5 éves korára hagyja el teljesen. Esetleg majd nyáron melegben lehet próbálni hátha de tényleg felesleges erőltetni.
2015. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3eves volt a fiam, amikor nagyon nehezen de szobatiszta lett. A húga pedig 2evesen lett teljesen szobatiszta. Nincs két egyforma gyerek... Amikor ő nem akar pelust, nem lesz.
2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!