Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális 6 éves...

Mennyire normális 6 éves gyereknek karácsonyra telefon és tablet?

Figyelt kérdés
Kapott legot is, de hozzá vágta az apjához, hogy szar és miért vette ezt meg?

2019. dec. 26. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Ki kérte a felsorolást, hogy kitől mit kapott a gyerek? Nem ez volt a kérdés. Szerintem korai a tablet, és szerintem ezek a gyors dolgok nincsenek rájuk jó hatással.
2019. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekem 8 éves most kapott karácsonyra playstationt azóta csak mesés lövöldözős játékkal játszik, fortnite vagy hogy hívja ő. Amióta megkapta teljesen rá van függve de legalább mi nyugodtan el vagyunk a párommal kettesben mert a gyerek le van kötve a játékkal.
2019. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Az öcsém meg kb. 20 éve Super Mario játékot kapott, és napokig csak azzal játszott, semmi más nem érdekelte. A férjem meg 37 évesen vett Playstationt, és örült, mint majom a farkának. Persze azóta már alig használja. Egy csomó gyereknek van 6 évesen tabletje, a szülőkön múlik, mennyit használja. Mikor gyerek voltam, a Commodore 64 volt a menő, barátnőméknek volt, és sokat játszottunk vele.
2019. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire. Egy 6 eves legózzon, autozzon vagy barbizzon. Biztos azzal a lendülettel elvettem volna a telefont, ahogy a legót a földhöz vágta.
2019. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmenyire. és azonal el kellet volna venni legot gyerekel meg közölni hogy akkor semmi sincs és be zavarni a szobájába legyen egyedül és gondolkozon .
2019. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém 4-5 évesen kapott anno. De persze egyszerűt, csak hogy mesét tudjon rajta nézni.

Most 10 éves, legokat kapott karácsonyra, örült neki, és játszott vele.

Én úgy érzem, inkább a neveléssel van itt a gond, nem az ajándékkal. 🤔

2019. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki a s*ggét segítség nélkül nem tudja kitörölni, annak nem tablet jár, hanem játékautó/baba. Ha ezzel baja van, akkor kaphat pofont is mellé. Természetesen nem normális, de nyilván a szülô ront el valamit, hogy ha a gyerek azt hiszi, hogy ő kaphat ilyesmit karácsonyra.
2019. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!