Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai pelust hogy hagytátok...

Éjszakai pelust hogy hagytátok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 5 éves a nagylányunk és még mindig pelusos éjszakára. Sajnos nálunk a szobatisztaság nehezen ment eddig is.

Tavaly az egész nyarunk ráment, hogy nappalra legalább pisire szobatiszta legyen az ovi miatt. Idén szeptembertől új ovi hatására sikerült a kakit is le tennünk a pelusból.

Az éjszakai pelusnak is nekifutottunk már nem egyszer 0 sikerrel. Erőltetni nem akarom mert annak nem látom értelmét viszont örülnék ha letudná tenni lassan..

Ha ébresztettem az volt a baj, ha elaludtam nem ébredt szét pisilte az ágyat ki is dobhattuk.

Nektek mi vált be?



2019. dec. 30. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó nyilván az allergia nem szűnik meg a kivett orrmandulától, viszont levegőt jobban kapna tőle, főleg ha megnagyobbodott stb.. Gondolom azért alszik nyitott szájjal mert nem kap levegőt. Persze lehet hogy ez a ti esetetekben nem megoldás, minden eset más. Csak egy ötlet volt.
2020. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Őszi téli időszakban van az allergia uygan úgy mint nekem gyerekkorban. Voltunk allergia vizsgálaton de sajnos lányom stressz szorongó így rosszul lett aminr felkarcolták az allergéneket. Nem derült ki mi váltja ki.

Pulmonológus szerint allergiásoknak felesleges kivenni mert ettől még nem szűnik meg a fő gond. Plusz 0 garancia hogy nem nől vissza ugyan úgy mint nekem. Nekem miután kivették lett az asztmám. Szóval így nem vetetjük ki.

2020. jan. 1. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!