Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeiteknek van sajat...

Gyerekeiteknek van sajat szobaja? Mennyi sajat teruk van?

Figyelt kérdés
Jelenleg 1 egy es fel szobas alberletben lakunk 4en, 5-2 eves kisfiukkal es uton a harmadik baba aki 14 hetes meg a pocakban. A ket gyerek van a nagyobb szobaban. De most mar tervezgetjuk hol lesz a kisbaba. A mi szobankban nem fer el a babaagy, annyira keves a hely. Max az agyunkban lehetne. Ha a masik szobaban lesz akkor meg a tesokat kelti fel. Koltozni nem tudok sajnos.
2020. jan. 1. 13:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Miért vállalsz harmadik gyereket ha nincs hova? Azért csak nem kéne nyomorogni. Az 5 évesnek lassan külön szoba kellene. Meg az érkező kicsinek is. Keress másik albérletet vagy kertest olcsón
2020. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen térelválasztós megoldással esetleg a nagyobb szobába? Az ágyban nem hiszem, hogy jó ötlet. Vagy esetleg babaöböl az ágyatok mellé nem fér be?

Az a gond, hogy ez előbb-utóbb kicsi lesz 5 embernek. Mindenképp költözni kell majd.

2020. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
25 nm-es szobájuk van egy 90 nm-es lakásban, 2en vannak. 3.gyereket nem szeretnénk. Térelválasztóval és külön színnel oldottuk meg, hogy mindegyiküknek legyen saját tere. Lány-fiú tesók, 4 és 3 évesek. Most gyűjtünk házra😊 én a helyedben, ha nem is most, de már nézegetném a kicsit nagyobb lakásokat, nagyon össze lesztek zsúfolva.
2020. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

miėrt nem kerestek nagyobb albėrletet? igy nem igazán fogtok elfėrni. és a másik kettő sem fog tudni aludni/pihenni


Nekünk külön vannak/voltak mindig-de mi házban lakunk

2020. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
en 14 voltam, hugom 11 mikor anyamek beepitettek a tetoteret, igy lett kulon szobank (plusz kulon furdo)
2020. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak van külön szobája. Amikor megszületett még albérletbe laktunk, csak 1 szoba volt, az is pici, már akkor kevés volt hármunknak. 9 hónapos korában költöztünk a házunkba. Itt nagyon sok a mozgásterünk, nagyon jó, de ha 4 en lennénk még úgyis elférnénk egy darabig. Ti nagyon össze vagytok zsúfolva, mindenképp keressetek nagyobb albérletet, v vegyetek házat, három gyereknél szinte "kötelező" udvar kell, meg h tudjanak szaladgálni, legyen egy kis kuckójuk ami az övék. Engem is érdekelne amúgy h ilyen körülmények mellett miért vágtatok bele a babaprojekbe.
2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

Én le merném fogadni, hogy rosszul van elrendezve a tér.


Itt az ideje kinyitható kanapéágyat vennetek magatoknak, hacsak nem vagytok elhízva, 120cmes ágy elég két felnőttnek, nálunk 2 felnőtt és egy gyerek is elfért rajta.


Milyen széles az ágyatok? 180as? Add el!


Túl sok szekrény? Szabadulj meg tőlük! Mekkora a belmagasság? pakoljatok felfelé! Tvt fel a falra, nem kell hogy elfoglalja a padlót egy szekrény/asztal társaságában!


Kinyitható asztalt vegyetek! Játszatok a térrel, dobjátok ki a felesleges holmit, terjeszkedjetek a plafonra! Wc feletti tér ki van használva?


Nálunk egy gyereknek 16 nmes szobája van, de korábban 36 nmes 1+2 fél szobás lakásban laktunk és csodásan elfértünk.


Eladtam a lakást, az új tulajok gigantikus bútorai úgy elrontották az egészet, hogy rossz volt nézni, én a 8 nmes hálóban 140es ággyal, szekrényekkel, íróasztallal, székkel, tvvel, fali tárolókkal tornázni is tudtam a szobában, ők viszont az 180as ágyukkal és a 60 mély szekrényükkel be sem tudtak menni a szobába, nemhogy másik bútort berakni..


Szelektálj és vegyél új bútort.


Továbbá én átraknám a konyhát a nappaliba és a kihúzható kanapéra költöznék a párommal oda, a babát és a két évest egy szobába, az 5 évest is külön szobába raknám.

2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Többek között azért nem vállalunk harmadik gyereket, mert a nappali+2 háló+beépíthető tetőteres lakásunkban akkor nem lehetne külön szobájuk.
2020. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Egy gyerekem van, van külön szobája. Tulajdonképpen külön szintje van a házban, mert az ő emeletén csak egy tároló helyseg van a szobáján kívül.

Nekem a húgommal volt anno közös szobám. Nagyon utaltam, hogy nem volt saját terem.

2020. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

"120cmes ágy elég két felnőttnek"

nekunk a 160as se eleg, ugyhogy beszelj a magad neveben

2020. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!