Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvált szülők! Hogy magyaráztá...

Elvált szülők! Hogy magyaráztátok el a gyerekeiteknek, hogy elváltok, és hogy miért döntöttetek így? Megértették?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon lényeges lenne tudni, mekkora gerekröl van szó, mert egész más egy 2-4 éves esetében, amit mond neki egy normális szülö meg szintén más, ha a gyerek 14-20 éves.
2019. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A miértjét egy kisgyerekbe pont nem kell kifejteni. A válást se nagyon fogja érteni. Apa/anya elköltözik nem lakunk együtt ezentúl pont elég.
2019. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én 10.éves voltam mikor váltak. Nem nagyin kellett magyarázat, mert folyamat veszekedtek, apám mindig részeg volt,őrjöngött és meg is verte anyát előttem. Szóval mikor mondta,hogy válás és költözünk, örültem is neki. A gyerek látja ha baj van, és megerti.. de persze másabb a helyzet ha pl.békés válás van és a gyerek nem érzékeli a problémát,esetleg mindkét szülőt imádja.. akkor macerásabb lehet.
2019. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Félredugott. Az 5 és 6 évesnek elmagyaráztam, hogy anyu már nem szeret, ezért elválunk, elköltözöm és ritkábban találkozunk. Megértették, de nagyon rosszul viselték. Aztán a faszi egyszer megütötte a nagyobbik fiamat. Akkor mentem és lezúztam. Aztán elverte az asszonyt is, emiatt a szomszéd lerugdosta a lépcsőn, akkor ő is elköltözött. Azóta mindenki boldog(abb).
2019. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 éve voltam, mikor a szüleim behívták a hálóba(mindig ott beszélgettünk), és annyit mondott anyukám, hogy apukám változáson megy keresztül, és nem akarnak veszekedni, ezért el szeretnének válni. Nagyon lesokkolt, mivel semmi előjele nem volt. Azóta is jóban vannak.
2020. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!