Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van/volt valakinek egész nap...

Van/volt valakinek egész nap hisztizö, ordító, visító 3 évese? Valami javaslat? Én mar nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés

Korabban soha nem hisztizett, egy honapja kezdte. Most mar ott tartunk, hogy ha reggel kell, mar sir/hisztizik/visit valmiert. Es mindenert egesz allo nap amig le nem fekszik.

Ha valamit akar, 60x elmondja egymas utan, pendig mindig regalunk, ha szol.

Csipkedi a szajat, ujjait, kaparja az arcat.


2020. jan. 8. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Probaltuk figyemen kivul hagyni, masik szobaba kukdeni, kiultetni, beszelgetni vele, kiabalni... Tobb otletunk nincs.
2020. jan. 8. 13:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dackorszak... Túl kell élni. Kitartás! :(
2020. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó sorodon kívül az én gyerekem 3 éve ezt csinálja, 6,5 éves
2020. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl kell élni. A 6 evesem a mai napig akaratos, habar mar nem hisztizik és vergődik a földön, de mindig van valami.

Volt, hogy lefekudt a buszon a padlora, én meg hagytam, mondtam, hogy rad fognak lepni. Felallt, aztan mellettem huppogott. Azota nyilvanosan nem balhezik, de itthon mindig kitalal valami lehetetlent.

2020. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. Megprobaljuk tul elni akkor.

En azt hittem, hogy ez mar tul sok amit csinal, valami baja lehet. Foleg, hogy ilyen hirtelen kezdte, a semmibol.

2020. jan. 8. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen hirtelen kezdte 2,5 éves korában. 4 éves, mondjuk ez már nem az a hiszti de képes egész nap nyafogni valamin.
2020. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagy általánosságban hagyni érdemes,rá kell szoktatni ,hogy akár mit is csinál nem az lesz,amit ő akar ,bármit is tesz.Nyilván boltba bemenni egy ilyen gyerekkel ,vagy olyan helyre,ahol tud értékes dolgokat rongálni nem érdemes,akár milyen hülyén is hangzik,viszont otthon ,vagy bárhol máshol hagyni kell.Esetleg ha úgy van néha rákérdezni ,hogy miért jó ez neki,mesélje el és tudatni vele ,ha valami van segítetek,de azért bizonyos dolgok tilosak.
2020. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!