Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menő játék járgány ovis fiúnak?

Menő játék járgány ovis fiúnak?

Figyelt kérdés
Fiam ovijába (sajnos) be lehet vinni egy-egy játék autót/járgányt. Úgy veszem észre, nagyon nézik már a fiúk, hogy kinek, milyen járgánya van. Nem szeretnénk “kivagyoskodni”, de a fiam úgy tűnik, nehezen barátkozik, szeretném ennyivel segíteni, hívd akkor legyen valami menő járgánya.
2020. jan. 13. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék.
2020. jan. 13. 10:08
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, hogy pl. Mancs őrjáratos jármű stb. Nem követem ezeket, de látom, hogy az ovis fiuknak ez fontos, és ezért a fiamnak is, aki vágyik a társaságukra. Ennyi, aki ezt nem fogja fel és amúgy sem tud válaszolni, az menjen máshova trollkodni. Köszi
2020. jan. 13. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mindig a Tesla. Gondolom a Google használata se megy, itt egy link: [link]
2020. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van ovis fiad ?
2020. jan. 13. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan ennyi esszel gyereket nevelsz? Kézen fogod a gyereket és elviszed egy jatekboltba, ahol kiválaszthatja, hogy mit szeretne. Nem agysebeszet.
2020. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval nincs ovis fiad, de bal lábbal keltél fel és idejössz velem veszekedni. Nem szeretném játékboltba vinni. Van Teslája egyébként, meg sok, felnőtt szemmel nézve nagyon szép kisautója, de pl. pénteken azt mondta, hogy milyen menő a másik fiú autója, mert milyen nagy kereke van. Szóval ezért kérdezem olyanoktól, akiknek van vagy mostanában volt ilyen korú (3-4 éves ) fia, hogy mit szeretett nagyon.
2020. jan. 13. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Azé a menő, aki menőnek látja a sajátját. Szerintem ne ügyezz ezzel. Ha akar, visz autót, ha nem, nem. Az meg, hogy emiatt veszel neki új autót... 😂

Még ha be is jönne a terv, hogy emiatt lesz népszerű a gyereked (amit kétlek), gondolj bele, mit tanulna ezáltal az életről.

2020. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es köszi a normális választ. Nem azt akarom, hogy a gyerekem “menő” legyen, nyilván nem ezen múlik, de azon se múljon, hogy veszek egy 1000 forintos játékot, amit cserélgethet a többi sráccal. Közben egyébként találtunk otthon egy monstert vagy mit és azóta madarat lehet vele fogatni.
2020. jan. 13. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nem ezen múlik. Ha egy népszerű gyerek fakockát tologat, akkor az a menő éppen, de egy nem népszerűnek hiába lenne bármilyen fa$za kisautója, akkor se lesz népszerű:( ne ezek alapján válasszon barátokat, de értem a kérdést, nem bántásból írtam ezt és nem is teszel semmi rosszat, ha veszel neki valami jót, hátha.
2020. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem egészen. Gyerekkoromból emlékszem, hogy én is sok mindenben kilógtam a sorból, pont amiatt, mert a szüleim másképp neveltek, mint a többséget. Most szerintem nálunk is ez van, nem azért, mert másképp akarom, hanem egyszerűen úgy látszik, ilyenek vagyunk. :) Van tv-nk, de nem nézzük, azt sem tudom, hol van a távirányító :0, gyerekruhában is más az ízlésem, mint amiben a gyerekek többsége jár stb, de nyilván nem lehet a gyerekem emiatt csodabogár, tehát valamilyen szinten kell követnem a trendeket.
2020. jan. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!