Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy évesnek lehet már adni...

Egy évesnek lehet már adni csapvizet?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egy éves koráig érdemes forralni a vizet, utána már nem fontos. Mennyire kell ezt szigorúan betartani? Úgy értem, mindenképpen meg kell várni, míg betölti az egy évet, vagy előtte vmivel ihat már?

2020. jan. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sosem mondott ilyet a védőnő. Én a lakás csőrendszere miatt nem adtam jó ideig, de 1 éves kor után jobb helyeken már csapvizet ivott a fiam.

Ez szerintem hely függő. Budapesten más lehet a vízhálózat mint egy vidéki városban pl. Budapesten többször hallani büdös vízről.


Ha nem akarsz forralni, akkor a Szentkirályinak a mentes vize jó a babáknak-csecsemőknek és gyerekeknek is. Fel is van írva a palackra, hogy forralás nélkül adható.

2020. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
6 honapos kor utan ihat sima csapvizet, ha nincs gond az ivovizzel.
2020. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Marmint ugy ertem, hogy mar nem kell forralni.
2020. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amelyik városban élünk, jó minőségű a víz, gyakorlatilag ásványvízzé van minősítve.
2020. jan. 15. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en a helyedben siman adnam neki. Nalunk is elso osztalyu a viz , en 10 v 11.honapig forraltam neki.
2020. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!