Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb bicikli 2évésnek?

Melyik a jobb bicikli 2évésnek?

Figyelt kérdés
Most vennék az első bicajt a kislányomnak és nem tudom hogy műanyag küllőst vegyünk vagy simát?
2010. júl. 22. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

nem triciklit akartál irni???


kétévesen még nem tudnak biciklizni.... egyébként ha több babát terveztek akkor mindenképp tartósabbat vennék.Tehát fémküllőset.

2010. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem triciklit! Biciklit 12"-osat, pótkerékkel.

Már tud menni vele.

2010. júl. 22. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiam még nem tud cangázni, de a szomszéd kiskölyök simán:)

neki is fémküllős van, asszem a bátyókájától örökölte.

2010. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk a nagyobb lányom névnapjára ilyet, mi egy olcsóbbat vettünk műanyag küllővel, mert úgy voltam vele,hogy esni-kelni pont jó ez, majd ha már kicsit jobban megy neki,akkor kap egy komolyabbat. Nincsenek illuzióim, ezt a bicajt nem fogja a huga is használni, valószínűleg előbb szétesik, mint ő elindulna stabilan :)
2010. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fémküllőset örökölt a kisebb a nagyobbtól,jó állapotban.A nagyobb nem tudta volna 2 évesen tekerni,de a kisebb simán tekeri.

Én mindenképp fémküllőset vennék a helyedben,hátha megmarad más gyereknek is.

Hát ez jó,nem elég,hogy manapság úgy veszünk bicót mint cipőt a gyerekeknek,ugyanis "kinövi",még be sem próbálkozzunk azzal,hogy esetleg tesók örökölhetnének egymástól?!Sőt külön kell tanuló bicó,meg végleges?!

Nekünk ugyan hány,és milyen bicónk volt gyerekkorunkban?

2010. júl. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légzésfigyelőnk és autós ülésünk sem volt, baby őrt sem használtunk és a köldökzsinór vért sem vetették le. Nem volt uv szűrős napernyő és 50 faktoros HA naptej, gluténmentes bio kaja és még sorolhatnám. Most mégis sokmindent ezek közül szerintem te is használsz.


Nekem amúgy konkrétan volt több biciglim és nem tartom ezt problémának.

2010. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!