Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb országúti...

Melyik a jobb országúti bicikli? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Üdv a kérdés adott van kb 65e Forintom biciklire, találtam is kettőt de nem tudom megérné-e megvenni/melyiket érné meg jobban.Hát ebbe szeretnék segítséget kérni.

Az 1.:

[link]

A 2.:

[link]


2011. szept. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a Sprint lesz a megfelelő, mert a Kelly's 599 900.00Ft :D
2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kioktatni akarlak meg semmi közöm hozzá de ha még kezdö vagy akkor felesleges ilyen drága és új bicajt venni,amíg kezdö vagy lehet,hogy érdemesebb lenne venni inkább egy favoritot ,malumot vagy valami régebbi használtat de ha ezek közül akarsz mégis akkor inkább az elsöt szerintem.
2011. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Én kezdőnek egyiket sem ajánlanám a kettő közül, mert tapasztalataim szerint az ilyen egyenes alumínium villák egyáltalán nem csillapítják az út rezgéseit, ami hamar elveheti egy kezdő kedvét. Szerintem nézz körül a Vaterán vagy a Teszveszen, és keress egy használt biciklit, ami megfelel a következő feltételeknek:

- 622-es kerék van benne (fényképeztesd le a gumiméretet, ha az eladó nem ért hozzá)

- a féknek esze ágában sincs beleérni a gumiba (ha a patkón a függőleges lyuk alsó vagy fölső széléig ki van húzva a fékpofa, az gáz, mert lehet, hogy pont abban az irányban kellene utánaállítani)

- számodra elég hosszú benne a nyeregcső és nincs nyeregmagasság-beállítási gond (rá kell ülni, és ha a comboddal el tudod fordítani a nyerget, az gáz, mert akkor nincs jól meghúzva és szép lassan le is fog csúszni).

- legalább a villa acél.

Tapasztalataim szerint ezt a négy hibát a legnagyobb szívás javítani. Ha ezek rendben vannak, akkor megveheted.

2011. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen utánna észre vettem és töröltem elméletileg a kérdést de ezek szerint nem jött össze...
2011. okt. 1. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne töröljed, teljesen értelmes kérdés. Lehet, hogy a jövő héten valaki tök hasonlót kérdez, és akkor csak be kell linkelni itt a válaszokat.
2011. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!