Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire baj, ha egy másfél...

Mennyire baj, ha egy másfél éves kisfiú mindenhol otthon érzi magát?

Figyelt kérdés

Max.5 perc egy új helyen,és simán jön-megy,pakolászik,néha rámnéz,hogy ott vagyok-e,de nem csak ül az ölemben. Minden érdekli,mindenre kíváncsi,persze ott vagyok,nem engedem,hogy akármihez nyúljon,de tényleg mindent meg akar fogni,rendezkedik. Ha rászólok,vagy odébb viszem,hogy valamit nem szabad,kicsit ellenkezik,de aztán talál valami újat,ami érdekli,és azzal kezd foglalkozni. Ez csak idegen helyen lehet fura. Otthon következetesen vannak korlátok.

Ez annak a jele,hogy el van kényeztezve,és mindent megengedünk neki?


2020. jan. 22. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha következetes vagy és korlátokat szavaz akkor nincs minden megengedve. Vagyis az utolsó kérdést nem is értem. Ettől is függetlenül a következetesség azt is jelenti, hogy mindenhol érvényesek a szabályok különben az nem következetesség.

Az hogy minden érdekli és nem esik kétségbe egy is méretben helyen? Az miért lenne baj? A gyerekek alapvetően kíváncsiak, szeretik felfedezni a világot.

2020. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Ne hagyd máshol pakolni, rendezkedni.

Nekem az otthon érzi magát mást jelent.

2020. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem zavarja azt akinél vagytok hadd tegye, persz biz.kereteken belül!
2020. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!