Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai evésről való leszokta...

Éjszakai evésről való leszoktatás sikerülhet még másfél évesen? Kisfiú, 2 hónappal született előbb.

Figyelt kérdés
A teát nem fogadja el csak a tápszert utána rögtön visszaalszik.Mikor kisebb VOLT se a felvesz letesz módszer se az álom etetés semmi sem segített.Rendesen eszik egész nap vacsizik is.MÁS IS VAN HASONLÓ HELYZETBEN?
2011. febr. 1. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor eszik éjjel? A mi kisfiunk 1 éves koráig hajnal 4kor mindig felkelt, evett, visszaaludt. Mi i mindent megpróbáltunk, de nem jártunk sikerrel. Egyszercsak átállt a fél 6ra. Reméljük lesz ennél jobb is. Annyi segített talán hogy nem 8kor hanem 3/48kor tettük le este, innentől aludt jobban.
2011. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz kisfiam szopik még. De ő is felkelt 17-18 hónapos koráig 1-2x éjjel szopizni. Azóta nem, csak nagyon ritkán.
2011. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom kb. 22 hónapos koráig kapott éjjel tápszert. Sírt, mikor elhagytuk. Próbáltam kíméletes lenni, de már nem láttam más megoldást a helyzetre. Nagyon sírt. Mellette feküdtem, cirógattam, énekeltem, beszéltem hozzá, megöleltem, de tápszert már nem adtam neki. Sokat sírt, sajnáltam szegényt és lelkiismeretfurdallásom volt. Két éves múlt, ha reggel 5-kor, vagy 5 után kel, még mindig adok neki, még akkor is, ha tudom, hogy visszaalszik 8-ig. Olykor még mindig felkel éjjel és sír. De mivel tudja, hogy tápit már nem kap, mindenféle más kívánságai vannak: bilizzünk, fürödjünk, cseréljem le a zokniját mert szorít, cseréljem le a pelusát, menjünk ki a konyhába, menjünk a tükörhöz hogy megnézhesse magát, vizet kér, kezet akar mosni, telefonálni akar a nagyinak, stb. Melléfekszem, cirógatom, ő meg sír. Azt hiszem, tápszerrel pont ezeket a sírós ébredéseket oldottam meg régen, tehát azt kell mondjam, a problémáink gyökere a tápszer elhagyásával is megoldatlan maradt, és kár volt olyan sokáig húzni a leszoktatást.
2011. febr. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Januárban elkapta a hasmenéses vírust akkor csak egyszer evett hajnali 1kor.Miután meggyógyult azóta este 8.30kor tejcsi 200mlt. egy körül ébred majd 3kor és 5.30korébred.Ha kap egy kis tejcsit visszaalszik rögtön.
2011. febr. 3. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: amíg adtam neki tápszert, ő is azonnal visszaaludt, egy mukkanás nélkül...
2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!